Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyúan fáj a szeméremcsonto...

Iszonyúan fáj a szeméremcsontom. Menni alig bírok?

Figyelt kérdés

Ti voltatok így? Már kb a 17.héttől kezdve érzem, hol jobban hol kevésbé, de ez a mai ez brutál. Nem bírok normálisan menni. Lehet a baba nyom valami ideget vagy nem tudom, de mintha szét lenne törve a csont vagy én nem is tudom mihez lehet ezt hasonlítani.

Akinek volt ilyen a terhesség vége felé, volt valami praktika amivel tudta csillapítani ezt a fájdalmat?



jan. 16. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnos nem lehet csillapítani. Pihenni kell ha nagyon fáj. Rendeződnek lent a csontok, alakul át a medencéd, készül a tested a szülésre. Kitartást!
jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajna ma semmit nem tudtam csinálni, mert az ágyból való felkelés is rémálom volt. Szörnyen fáj, lehet a frontot érzem. Bár azt is olvastam, hogy minél jobban fáj, annál könnyebben tágul majd szülésnél ott lent. Hát legyen így.
jan. 16. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia a 12. Héttől szenvedtem vele a szülésig!

Kitartást!

jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaj szegény hármas! Köszi. Hát kegyetlen ez a fájdalom és nem is tudtam én kis naiv arról, hogy ilyen is lehet terhesség alatt. Mondjuk lehet jobb ha nem tudjuk mire vàllalkozunk 🙂.
jan. 16. 19:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem.az elsőnél semmi ilyen nem volt,se nehézlégzés, se vérzés....

Na de a második....

Kegyetlen volt.minden szart megkaptam ami létezett. 37.héten szinte könyörögtem hogy kerüljünk ketté!37+1 re megszületett császárral. A létezö legboldogabb voltam hogy végre ezek megszüntek. Egy császár már csak kispálya volt🤣


3as

jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is erre pályázok bevallom. A terhesség valóban egy csoda,de a vége igazi szó szerinti terhesség!
jan. 16. 19:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is brutalisan fajt a vegen. :( Voltak napok, mikor felkelni se tudtam. 40+0 surgossegi csaszar lett, szerintem a fiam meg egy hetet udult volna bent…
jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok. Úgy megyek, mint egy medve, éjszaka meg ha véletlenül próbálnék megfordulni, majd' besz... úgy tud fájni. Amúgy is, de éjjel borzasztó. Elsőre nem volt ennyi bajom ezzel, másodjára viszont megvisel.
jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na látom akkor ez nem csak velem van így. Jajgatva kelek ki kb az ágyból. És tényleg nem lehet mit csinálni. De ha nem mozgok, úgy érzem még rosszabb. Ma érte el a csúcspontját a dolog. Már arra is gondoltam, hogy a baba nyom valami ideget , vagy jön a front , vagy a fene se tudja. Hát akkor mindenkinek kitartást, aki így van. Ha most kéne vizsgálatra a székbe felmásznom, esküszöm nem menne .
jan. 16. 22:39
 10/10 A kérdező kommentje:
Na mára nekem enyhült, szerintem a frontot érzem ami holnap jön.
jan. 17. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!