Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama mehet felnőtt játszóhá...

Kismama mehet felnőtt játszóházba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A 2.trimeszterben vagyok és szórakozásképp el szeretnék menni egy felnőtt játszóházba. Szabad ilyet? Vagy veszélyes lehet a babára nézve? 5 barátommal mennék. Ez ilyen szabadulószobás játszóház.

Köszönöm előre is.



jan. 17. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ milyen hely ez.

Ha csak szabadulószoba az nem veszélyes. Ha trambulin park akkor veszélyes...

jan. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Hat szerintem szuper ötlet de utána irany a kórház ....

Egy jó méhlepény leválás,vérzés....tuti várható.


Gondolkodj már!!!!!

jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
A szabadulószobával nem lesz gond. Van ott egy recepciós, ő tud bővebb tájékoztatást adni. Hívd fel a helyet és kérdezd meg.
jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ milyen szabaduló szoba. Többet is próbáltunk és van olyan aminél semmi futkosás nem volt max séta és gondolkodni kellett, de volt olyan aminél még kúszni is kellett. Szóval azt nézd meg milyen, mert ha csak agyalni kell és kis séta semmi extra fizikai mozgás simán lehet.
jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Elmennék, de vigyáznék magamra, vagyis nem ugrálnék trambulinon és nem csinálnék olyat, ahol megüthetem magam. Nem mellesleg kizártnak tartom, hogy mindent végigfertőtlenítenek a játszóházakban két naponta és rengeteg a beteg mostanában, így azzal a tudattal mennék, hogy lehet benyalok valamit.

A múltkor a kislányom olyan gégegyulladást szedett össze egy játszóházban, hogy ennyire beteg még sosem volt... mi sem a férjemmel. Hatalmas öröm volt.

jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem mennék a helyedben és meg sem fordulna a fejemben. Van más, biztonságosabb kikapcsolódási lehetőség a haverokkal, ez nem kismamának való, de persze te tudod ér-e ennyit a gyermeked egészsége.
jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Mennèk, de ha van veszèlyes rèsz, pl. magas csùszda, vagy ugràs, azt nem csinàlnàm. Labdamedencèből kiszedni valamit, szivacskockàbòl èpìteni, nem szoros helyen àtkùszni, max. vàllmagas csùszdàn lecsùszni szerintem belefèr.
jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!