Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruációs jellegű hasi...

Menstruációs jellegű hasi fájdalom mi lehet a 33. héten? Lehet hogy már a szülés közeledte miatt vannak olyan fájdalmaim, mint amikor meg szokott jönni?

Figyelt kérdés
Nem görcsölök, szerencsére a menstruáció elején sincsenek görcseim, csak a hasam alja akar leszakadni, mint amikor megjön.
2010. okt. 23. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt többször, leginkább akkor mikor a kislányom befordult a helyes irányba - ez nekem a 34. héten volt. De amúgy is volt mensis fájdalmam néha-néha. A babát viszont 40 hét 3 napra szültem, szóval még fájdogálhat egy ideig. :)

Ezek jósló fájások még most.

2010. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj. Én ugyanígy voltam 32 hetesen. Mindnki riogatott, hogy menjek dokihoz, mert lehet nyílik a méhszájam. Végül csak el mentem a dokihoz 33 hetesen ,de semmi gond nem volt. A dokim javasolt egy kis magnéziumemelést és azt mondta valószínűleg az akkori front is befolyásolta. 37 hetes koromig dolgoztam ,de szinte minden este úgy feküdtem le, hogy lehet éjszaka megszülök, mert mindig este ill. éjszaka jött ez az érzés. Végül 40+1 hetesen császároztak meg. Szóval szerintem ne aggódj, de az a biztos ha elmensz a dokihoz és legalább megnyugszol. Minden jót ! Egy 5 hónapos baba anyukája
2010. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Visszanéztem a válaszaimat és gondoltam hátha te is visszanézed egyszer és kíváncsi lennék mikor szültél végül. Hamarabb vagy időben. Kislány vagy és kisfiú?
2011. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
39. héten szültem és kisfiam született. Egyébként többször nem volt ilyen jellegű fájdalmam, csak akkor egyszer.
2011. márc. 4. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához.
2011. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!