Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Agyvérzés ès epilepszia miatt...

Agyvérzés ès epilepszia miatt bele halhatok a szülèsbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szóval nem tudom, hogy kapok - e választ. De sok orvostól kèrdeztem már meg igaz online de senki nem válaszolt másnak meg persze igen. Lehet hülyènek is nèztek, amiért olyat kèrdeztem. Szóval írom a lènyeget, nekem van vagyis volt gyermekkoromban epilepszia betegségem előtte valószínű hogy agyvérzésem volt. Meg ugye, èn egy betegséget is örököltem. Mert volt olyan, aki szült, ès agyvérzése lett, meg epilepszia rohama, ès már, nem olyan az èlete, mint règen, lassan csinál mindent. Fèlelmetes hogy ilyen be következik, ès senkit nem èrdekel. Szerintem az a természetes ha ilyen nem következne be. Aggaszt ez az egèsz. Ès fèlek, hogy nálam is ugyanez lesz, vagy mèg rosszabb bele halok, vagy mindent újra kell tanulni.
jan. 23. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Programozott császárt szoktak ilyenkor javasolni.
jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Szakorvosi igazolással nem kell természetes úton szülnöd. A császármetszés nem került szóba az orvosoddal?
jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kórtörténettel valószínűleg az orvosod sem erőltetne hüvelyi szülést, pont ilyen esetekre (is) van a császármetszés lehetősége.
jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Èrtem. Köszönöm a válaszokat. Csak èrdekelt a dolog.
jan. 23. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Epilepszia mellett nyugodtan lehet hüvelyi ùton szülni.

Ha bizonyítottan volt agyvérzésed, vagy hajlamos vagg rà, vagy a màsik, örökölt betegsèged miatt lehet, hogy indokolt a csàszàr.

jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyanez és programozott császárt írt elő az ideggyógyászom plusz terhesség előtt fél évvel átállították a gyógyszerem fokozatosan egy gyengébb gyógyszerre,ami nem árt a babának. Az sztk ígyvis erőltetni akarta legalább a tolófájást így végül magánba szültem, mert pont ezt kellett volna elkerülni.
jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!