Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magánorvos nem tud igazolást...

Magánorvos nem tud igazolást adni? Ilyen létezik vagy engem hülyítenek?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy igazolásra, hogy a magzat betöltötte a 91.napot, de az orvosom azt mondta Ő ilyet nem tud kiadni, mert magándoki. Annyi volt a válasza, hogy menjek be a terhesambulenciára és ott próbáljak meg kérni. Ezzel csak annyi a bajom, hogy nem véletlenül járok magánba terhesgondozásra hanem, mert irtó bunkók nálunk a kórházban. Illetve nem is látom reálisnak, hogy ott adnának, ha egyszer nem ők végzik el a vizsgálatokat. 12 hetes genetikain is magánba voltam, de ott sem tudtak segíteni, sőt ott még a kiskönyvben sem töltötték ki a rájuk vonatkozó részeket.

Kicsit csalódott vagyok, hogy hiába fizetünk ki súlyos összegeket, még így is simán ránk csapják az ajtót, ha kérni merünk valamit. Ti honnan szereztetek ilyen igazolást? Ha bemegyek a terhesambulenciára tényleg lehetséges, hogy nem küldenek el?


jan. 23. 16:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly a magán orvosom adta ki.
jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudna, csak nyilván nem akar vele vesződni.
jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Tud adni ez ordas kamu. Barátnőm magánba járt végig én állmiba. Mindketten kaptunk papírt
jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindkét gyerekkel kaptam. Vagyis csak az egyiknél kaptam, a másiknál csak ő kérdezte, hogy kell - e, de nem kellett akkor. De magától kínálta fel.
jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy hülyeség. Nem értem miért fáradtság ez neki mikor kb.semmi sem történik terhesgondozáson, max.5 perceket vagyok bent, és ennek szép kis ára van. Legszívesebben nem is mennék többet hozzá, de nem tudom mit szólnak a kórházban, ha a terhesség felénél találom ki, hogy oda szeretnék járni innentől.
jan. 23. 16:22
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is aláírta az orvosom az igazolást. Védőnőm kitöltötte, orvos meg aláírta. Magándoki volt.
jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Magánba jártam terhesgondozásra, kiadta a papírt is. A genetikai uh-ra a kórházba jártam. De volt olyan, hogy az SZTKba mentem. Semmit nem szólnak. Sztem válts nyugodtan, ha úgy érzed. Nem mindegy, mennyit és mire adsz ki. Illetve azt az ellátást megkapod államiban is. Ha már magán és fizetsz, nyújtson többet!
jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
36%
Nekem a magán azt mondta, kiadhatja, de jobb szeretik, ha nem magántól van az igazolás. Terhesgondozásra sztkba jártam, ott kiadták.
jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A magán nőgyógyászom asszisztense állította ki. De ők amúgy államiban is dolgoznak
jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus mekkora szégyen hogy nem csinálja meg mikor súlyos pénzeket kifizetsz neki azért amit amúgy ingyen is megcsinálnak... irtó gáz.
jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!