Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első hónapos hőgörbém. Rendbe...

Első hónapos hőgörbém. Rendben van ez így? Aki ért hozzá rá nézne? LH tesztet nem használtam.

Figyelt kérdés
[link]

jan. 24. 08:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy Én úgy ( tojásos folyás) éreztem 17-én volt ovulációm. De 21re húzta be..
jan. 24. 08:18
 2/5 anonim ***** válasza:

Normál applikációban át tudod állítani az ovu napját. Az app a hőid alapján jó helyre húzta be és a hőid alapján nem lehetett 17-én, vagy nem jól mérsz.

Ovu általánosan: legalább 6 alacsonyabb hőt követ legalább 3 magasabb. A kettő között volt au igazolt ovu.

jan. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

17dikére azért gondoltam, mert akkor volt tojásos folyásom.

Minden nap 4:20-4:40 körül mérek digitálissal 5 percig még mielőtt ki kelek az ágyból.

S akkor így a menstruációm is tolódik? Jól tudom?

Elméletileg január 31 február 1 a következő menstruációs. De mivel később volt ovulációm így onnantól 14 nap. Vagy lehet nem jól tudom..

jan. 24. 09:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézz utána a termékenységtudat módszernek. Ezt nem lehet itt 3 mondatban összefoglalni. Együttes jeleket kell figyelembe venni, ami utólag igazolja, hogy mikor volt ovu.

Reggelente pedig szájban, vagy hüvelyben mérj mielőtt felkelnél.

jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi.,

Hüvelyben mérem.

jan. 24. 09:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!