Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fel nem ismert terhesség...

Fel nem ismert terhesség idején alkohol fogyasztással milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

Pozitív lett a terhességi tesztem, orvoshoz még nem jutottam be, de mivel a kérdéses időszakban egyetlen - egyébként megszakított - együttlétem volt a párommal, tudom, hogy a 7. hét végén járok nagyjából. Nem számítottunk rá, a karácsonyi időszakban, szilveszterkor bőven volt alkohol, stressz is, és ánblokk nem úgy étkeztem, nem szedtem vitaminokat, stb. Amikor kimaradt a menzeszem (késés nálam gyakori), néhány napos eltérésekkel 4 tesztet is elvégeztem, és mind negatív volt. Az 5. hétben cytologián voltam, az UH-val a dokinak se tűnt fel semmi. Így még több alkalommal is fogyasztottam alkoholt, többek közt egy lánybúcsún egy hete nem is keveset.

Tudom, hogy senki nem tudja biztosra megmondani, hogy lesz-e ebből baj, de ha valakinek van hasonló tapasztalata (akár pozitív,akár negatív), örülnék, ha megosztaná, mert nem tudom, mi legyen, hogy hogy lehet együtt élni egy MIATTAM sérült gyerekkel.



jan. 25. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja a magzatnak.
jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a terhesség legelején nem lehet bajt okozni neki, mert még nem is létezik, csak egy sejtcsomo nem károsítja az alkohol. Persze hamar eljön az az idő amikor már minden tudja karositani, 6-7. héten szerintem. Az én lányom a 6. hét után volt 2 mm, ilyenkor semmi nincs benne kifejlődve, utána kezdenek kialakulni a szervek.
jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baja. A mindent vagy elv szerint akkor nem maradt volna meg.

Saját tapasztalat: Osztálytalálkozón én vittem haza az egyik lányt, olyan szinten részeg volt. Nem tudta, hogy terhes. Tök egészséges a gyerek, már kamasz.

jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

12.hetre van köldökzsinór és méhlepény, utána jutnak át hozzá a "tápanyagok".

Azért ki van ez találva, míg nem tudod hogy terhes vagy, nem tudsz kárt csinálni.

jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, hogy aggódsz, de azt gondolom nincs okod rá 😊

Majd az orvost kérdezd meg, igazán ő fog megnyugtatni, de ennyire az elején szerintem sem okoz gondot. Most már nyomd a vitaminokat, a lagziban meg almalevezz 😊 és boldog babavárást!

jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért óvatosan az almaleves bulikkal is, velem egyszer volt lagziban anyám, nyilván nem táncolt és nem ivott, de egy kiadós tinnitus a jutalmam érte, hogy kénytelen-kelletlen elkísértem. Nem nagy móka.
jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha késéskór még negatív volt akkor valami nem stimmel, nekem mensi előtt már + volt minden esetben a teszt.

Hány nap telt el az aktustól?

Aktus és a várt mensi között hány nap volt?

jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!