Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként torokfájásra...

Kismamaként torokfájásra milyen szopogató tablettát lehet használni?

Figyelt kérdés
Én mikor nem vagyok terhes csak a Tantum verdét szoktam, de most nem tudom azt lehet-e ,vagy melyiket lehet így használni?
jan. 26. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a tantum verdét terhesen is használni, meg ihatsz herbal swiss forró italt is.
jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
jan. 26. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Betegtájékoztatóból idézem:

Terhesség és szoptatás Ha Ön terhes vagy szoptat, illetve ha fennáll a terhesség lehetősége vagy gyermeket szeretne, a gyógyszer alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével. Terhes és szoptató nőknél történő alkalmazása tekintetében nem áll rendelkezésre megfelelő információ. Nem ismert, hogy a hatóanyag kiválasztódik-e az anyatejbe. A potenciális humán kockázat nem ismert. Terhességben és szoptatás alatt alkalmazása nem javasolt.


Nekem a patikában a HerbalMed Medical szopogató tablettát ajánlották, én azt ettem, mikor torokfájással küzdöttem terhesen.

jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tantum Verdét lehet, az én torkom 2 nap alatt rendbe is rakta. Azért irják ezt rá a betegtájékoztatóra, mivel nyilvan nem kísérleteznek terhes nőkkel így kötelesek ráírni ezt a szöveget.
jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Patikában nekem Angimedet adtak. Leírása szerint alkalmazható terhesség esetén.


Mondjuk sokat nem ér :/

jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!