Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üres petezsákkal kinek hogy...

Üres petezsákkal kinek hogy alakult a terhessége?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Január 5-én halvány pozitívat teszteltem x-epillel. (A menstruációm teljesen rendszertelen, így azzal most nem lehet számolni.) Január 24-én voltam nőgyógyásznál, ahol 18x8 mm-es petezsákot látott. Mást nem mondott, csak annyit, hogy ha jó a szemem, akkor láthatok valami pici dolgot,ami az embriódomb, abból fejlődik ki majd a baba. Szerinte a terhesség 4-5 hetes lehet. Ahhoz mérten teljesen rendben van.

Megmondom őszintén, én ott teljesen magam alatt lettem, már bőven szívhangot vártam, erre üres petezsák várt csak. Akárhogy számolok 6 hetes biztos voltam aznap. 3 héttel későbbre kaptam időpontot.

Először egyébként hüvelyi ultranhanggal nézett, de úgy nem igazán látott semmit, majd hasira váltott, mert előrehajló a méhem szerinte. Ott látta a petezsákot.

Legjobb lenne a boldog tudatlanság, de túl sokat olvasgattam már. Aki volt már hasonló helyzetben, annak hogy alakult a dolog?


jan. 28. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, szerintem nagyon kicsi esély van, hogy megfelelően fejlődjön. A pozitív tesztnél voltál kb 4 hetes, majdnem 7 hetesen mentél orvoshoz, szerintem nagyon kevés az üres petezsák. Ráadásul az is szabálytalan.
jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Én 6 hetesen mentem, csak megfelelő méretű petezsákot látott. Akkor én is csalódtam mert 3 hét múlvára kért vissza. Amikor mentem már láttuk a szív pulzálását, hangot nem hallgattunk. Kitartás, még azért nincs veszve semmi.
jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha abból indulunk ki, hogy január 5-én voltál 4 hetes terhes, 24-én 6+6 hetes lehettél, amikor bőven kell embriónak + szívhangnak lenni.

Ha esetleg nem kerek 4 hetesen volt először pozitív teszted, hanem mondjuk 10dpo-n, akkor is 6+2 hetes terhességnél pulzálásnak és kb. 4-5 mm-es embriónak kellene látszódni.

Neken valós idejű terhességem volt (lombik, szóval pontos a fogantatás kora) 6+0-n 2.5 mm-s embrióm volt pulzálással. 7+0-n már 9 mm volt az embrió, szép szívhanggal.

jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is érzem, hogy nincs is minden rendben ezzel a terhességgel. Furán hangzik, de nem érzem magam állapotosnak. Van már egy kislányom, első alkalommal sikerült ő is (mint a mostani) , de az valahogy más érzés volt..ami tudom elég furán hangozhat. Szóval persze, nyilván reménykedek, hogy csak elbújt az embrió vagy valami ilyesmi butaság, de a szívem mélyén tudom, hogy ez csak áltatás.
jan. 28. 17:08
 5/15 anonim ***** válasza:

Őszintén, így én se nagyon reménykednék. Én majdnem pontosan úgy voltam, mint #3, leszámítva, hogy nem voltam lombikos. Volt, hogy egy-két nappal kisebbnek mérték, mint amekkora lehetett(tudtam, hogy olyan későn nem lehetett fogantatás), így is agyon szekáltam a dokikat.

Ha 2 héttel fejletlenebb lett volna, mint amekkorának lennie kell, addig ki se jövök, amíg ezt nem tisztáztuk a dokival. Az hogy lehet, hogy te meg se kérdezted?

jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy teljesen lesokkolt odabent. Nyugi, én se értettem soha az ilyen nőket..hogy hogy nem lehet akkor kérdezni míg bent vannak az orvosnál. Aztán tessék, fordult a kocka.

Bent volt a férjem is egyébként, ott mosolygott, hogy minden rendben, jó helyen tapadt meg. Szörnyen éreztem magam, most is, ha belegondolok, hogy milyen boldog volt.

jan. 29. 05:01
 7/15 A kérdező kommentje:
Ma voltam az orvosnál ismét. 9 hetes vagyok, CRL 2,4 mm, dobogó szívvel, amit hallhattam is. 🙂 Magam is meg vagyok döbbenve,de boldogságom határtalan.
febr. 14. 19:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem 2,4cm véletlenül? 9hetesen milli nem lehet.
febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jajj 24 mm-t akartam írni, igazad van.
febr. 15. 08:39
 10/15 A kérdező kommentje:
Vagy 2,4 cm-t, de vegulis egy és ugyanaz.
febr. 15. 08:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!