Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért írják minden héten a...

Miért írják minden héten a terhesgondozáson a leletemre, hogy a magzatvíz mennyisége normális, mikor sok a magzatvízem már hetek óta?

Figyelt kérdés

Voltam is a 33.heten ezzel kórházban, de igazán jelentősen sosem csökken a víz. Most vagyok 38+1 hetes és múlt héten is mondta a dokim, hogy még mindig több a magzatvíz, de már nem foglalkozunk vele így a végén, főleg, hogy a 39.héten császár lesz.

És mivel már hetente kell járnom az NST miatt is, így minden héten nézi a magzatvízem és mindig mondja , hogy több, de a leletre még mindig azt írják rá, hogy átlagos mennyiségű. Végülis tényleg most már tök mindegy,csak érdekel, hogy vajon miért lehet. Nyilván erre ott nem kérdezek rá, ha ő nem látja nagy problémának, én nem kukacoskodok már így a végén.



jan. 28. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sablonokat használnak. A normál az alaphelyzet, és annak írják át, akinek nem az, mert több vagy kevesebb, de nálad elfelejtették.
jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos valami helyi hülyeség. Nálunk a kórházban, ahova tartozom, az ügyeleten mindig eggyel kevesebbet írnak, mint, ami van. Pl.petezsáknál felritkulást, ha van szikhólyag, akkor csak petezsák, ha embriócsomó sejthető, szikhólyag egyértelmű, akkor, szikhólyag sejthető, ha van embrió szívcsőpulzálással, akkor csak embriócsomó sejthető 🤷🏼‍♀️

Mindig meg is mutatták, mondta, mit lát, megmondta a méretet is, aztán papíron mégse volt.😕 Először tök ijesztő volt, nem is értettem, de már megszoktam. Már én se kukacoskodom.

jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a sablonszöveg, és nem írják át.
jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, amiért az én kórházi papíromon (nem szülés) rajta volt,hogy székletminta negatív. Nem is látták a székletemet....Sablon.
jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az élő terhesség megállapításánál rá volt írva, hogy szűz vagyok (és hogy ezért nem volt rákszűrés). Az előző leletemről másolták.
jan. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5! Ez nagyon jó 🤣

#2

jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert sokszor ugyanazt a szöveget nyomtatják ki csak az adatokat írják át.

A kisfiam születése után benne volt a záróban, hogy mecconiumos volt a magzatvíz, pedig szó sem volt ilyenről. Álltam, mikor elfolyt, láttam, hogy tiszta volt, utána egész gyorsan meg is született +a gyerekből 2 napig ürült még a cucc 😃

A kislányomnál tényleg az volt, ő szülés után nem is kakilt már mecconiumot cdak egyetlen egyszer egy keveset.

jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!