Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Március végére várom a babát!...

Március végére várom a babát! Ki milyen szoptatós hálóinget vitt? Rövid vagy hosszú ujjú? Még annyi ,hogy szüléshez is kell vinni egyet ugye?

Figyelt kérdés
jan. 30. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4 db rövid, 2 db pántosat vittem. Fiam márciusban született.
jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szüléshez jó a sima hálóing, szüléshez úgyis fel lesz tűrve a nyakadig, mikor rádteszik a babát senki nem fog gombolgatni. Sötét színű legyen ha esetleg valami rámenne könnyű legyen kimosni (Nekem semmi baja nem lett)


Az osztályra rövid ujjú jobb, a babák miatt fűtenek mint a hétszentség, meg fogsz sülni. (Köntöst se olyan vastag plüss vigyél. Ha viszel akkor vékonyat, de egyébként teljesen felesleges)

jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Azért ezt kétlem mi szétfagytunk!
jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
A gyereket is 2 réteg takaróval kellett betakarni...
jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Semmilyet. Spagettipántos top volt rajtam (télen is, mivel szarrá fűtik az osztályt), a szüléshez ők adtak ruhát
jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Március elejére várom a fiamat. Szülésre egy nagyon olcsó, fehér hálóinget viszek. Ha nagyon gáz lesz, akkor kuka, ha nem, akkor ki lehet hypózni. Ezt a nővérem tanácsolta, két szülés után.

Három másik hálóinget pakoltam be, azok vékonyak és rövidujjúak, mert nagyon keskeny a vállam és a pánzosak folyton leesnek rólam. Voltam már a kórház szülészetén, hát irtózatos meleg volt. Nyilván a kicsik miatt, de így aztán biztosan elég lesz a hálóing meg egy vékony köntöst is viszek, de tegyük hozzá, hogy én nagyon fagyos vagyok.

Zoknit érdemes még tenni, sokaknak a meleg ellenére fázik a lábuk szülés után. Legalább is én ezt a tanácsot többektől is hallottam :).

jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk adtak szüléshez, de utána is ott voltak kirakva az osztályon, bármikor le lehetett cserélni. 1-et vittem, felesleges beruházás volt, sosem volt rajtam.
jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én rovidujjasat viszek, szintén március vége, plusz spagetti pántosat. Októberben született az első lányom, nagyon meleg volt akkor a kórházban. Ha esetleg hűvösebb lesz veszek fel fürdőköpenyt.
jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 3 db rövidujjú vittem, ha fáztam ami ritka volt akkor magamra vettem a kardigánomat. A szülőszobára is raktam egyet, szülés után megkérdezték hogy szeretném e lecserélni a hálóingem( kórházi hálóingben szültem) mielött felvisznek szobára. Én lecseréltem.Vigyél szerintem +1et. Aztán leggingset vittem pólót, de nagyrészt szoptatós melltartóba voltam meg leggingsbe
jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is adnak a kórházban szüléshez, utána is bármennyit kérhetsz ha kell.

Én soha nem szerettem a hálóingeket, leggingset és toppot/felsőt vittem mindkétszer.

Brutális módon fűtenek a babák miatt, köntös is felesleges volt.

Arra készülj hogy szülés után a legtöbb nő brutálisan izzad az első pár napban (hormonok, méhösszehúzódás)

Volt hogy napi 2 váltás ruha nem volt elég a kórházban, át kellett vennem a harmadikat is.

jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!