Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap délután, este fele...

Holnap délután, este fele lesz a császárom, tudnátok mondani pár jó tanácsot?

Figyelt kérdés
Az első babám sürgősségi császárral született és nem is emlékszem semmire mert rosszul lettem elötte és már csak a műtét után ébredtem fel.
febr. 1. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tőle félni, sokkal könnyebb volt nekem, mint amivel ijesztgettek előtte (itt is).
febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le a Császárvonal appot és kezd el a “gyakorlatokat” már az őrzőben. Sok sikert!
febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja. Én utána azt hittem meghalok a fájdalomtól, de tény nálam volt komplikáció. Van aki meg sem érzi.


- ne emelgesd a fejed utána, mert baromira fog fájni,

- folyadék, szívószál vagy olyan üveg amiből egyedül tudsz inni legyen (izotóniás ital, vagy vitamin víz az jobb szerintem, mint a sima víz),

- takaró ha lehet. Miután megy ki a cucc én úgy fáztam és rázott a hideg majd megörültem. Zokni kellett pont ez miatt :D

Elötte akkor egyél ameddig engedélyezett hátha csúszik a műtét. Nálam csúszott 3 órát és én hülye sokkal elöbb nem ettem, mint szabadott volna nagyon szarul voltam már.

Ne aggódj minden rendben lesz

febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a terhespárnámat bevittem és azon aludtam. Ha van neked akkor nyugodtan vidd be. Beraktam a fejem és a hátam alá. Felülésnél nem húzódott annyira a hasam.
febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szívószál mindenképp legyen nálad és ne nagyon emeld a fejed.

Zokni és takaró jó ötlet én is remegtem nem csak a műtőben még utána is a szobában.

Nekem nagyon ki volt száradva utána a szám, mondjuk nem is engedték hogy igyak, szóval egy jó ajakápoló sem árt ilyen esetben.

Sok sikert!

febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak sok sikert szeretnék kívánni, valamint hogy nagyon szép dátum lesz a pici születésnapja!
febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat és a jó kívánságokat! Megszületett a kisfiam! :)
febr. 2. 20:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok :) 3#
febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok! Milyen volt? Hogy vagy?
febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jól vagyok köszönöm. Nagyon izgultam de annál inkább jó volt az egész :)
febr. 3. 06:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!