Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki szedett terhesen...

Van aki szedett terhesen nospat haskeményedés miatt ?

Figyelt kérdés
Iszonyat nem birom frontokat már elsonel is ez volt töménytelen magnézium melett is frontos napokon de most masodiknal meg fáj is sokszor derekamba sugárzik rémes és ha feküdnék mint elsonel ilyenkor nyilván nem lenne gond de mivel itt az első aki után menni kell egész nap segítség meg 0 estig amit férjem haza nem ér. Valamit muszáj tenni nehogy gond légyen. A nospa használ de egyik orvos szerint jó másik szerint mehszajat is lazítja és nem jó.

#No-spa #Haskemémyedés
febr. 2. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Nem ,nekem.azt senki nem ajánlotta .

Viszont a dokim tudott felírni egy vérnyomás csökkentőt ami mellékhatása hogy le lazította a méhet,igy ez szuperül hatott.

15. Héttől a végéig szenvedtem ezzel és nem csak a frontos napokon!

febr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Én szedtem orvosi utasításra, mondjuk nem olyan sokat, tényleg csak amikor nagyon görcsöltem. Anya azt mondja ő végig napi rendszerességgel szedte amikor velem volt terhes.
febr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És azt tudod első hogy miért nem , vagyis h mondták is Hogy konkrtan azt nem vagy csak hogy mást ajánlottak?

Hát én anyukám is szedte anno de az nem ma volt és változnak a dolgok ugye.

febr. 2. 08:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát passz

Én nem is hallottam róla. Szoltam a dokinak hogy ez így nem jó és már hasmenésem van annyi mgot szedek mégis óránként 4+ keményedés van. És ő rögtön azt a gyógyszert írta fel ,mert az hatásos. Nem sokat szedtem belőle mert próbáltam túl élni a napokat ,meg persze a be is álmosodtam tőle.

febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

A nospa nem ártani nem árt az biztos.


Nekem arra ajánlották egy hete, hogy ha fáj nagyon a fejem vegyem be a panadol mellé hogy hasson is valamit....


Lombikos kolléganőmnek a meddőségiben is mondták, hogy nyugodtan szedhető

febr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nospara azt mondtak nyitja a mehszajat,igy nem mertem.
febr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ezt adták amikor elkezdtem vajúdni és elkezdett nyílni a méhszáj, de iszonyat lassan indult be a dolog. Orvos adott egyszerre 2db-ot, azt mondta hogy ez vagy rendesen beindítja a szülést vagy elmulasztja a fájásokat. Hát nálam beindult, igaz már 39+3 hetes voltam.
febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!