Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szültetek úgy hogy tűfóbiátok...

Szültetek úgy hogy tűfóbiátok van? Én is szeretnék saját gyereket, de ha belegondolok abba hogy tűvel szúrkálnak kis időre elveszi a kedvem...

Figyelt kérdés

febr. 2. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Arra a néhány vérvételre gondolsz? 😶
febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Haha, sokkal cifrább az, minthogy "tűvel szurkàlnak". Ha ennyit nem bírsz, felejtsd el
febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Epidurállal szültem, túléltem...

Egyébként sosem birtam a vérvételt, mindig szóltam hogy beszéljen hozzám míg leveszi a vért, terelje el a figyelmem, nem kell odanézni mikor szurnak..

febr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Tűfóbiás voltam, nem is kicsit.


Aztán, mivel nem jött a baba, inszeminációt kezdtünk, ahol tüszőrepesztőt kellett szúrnom. A férjemnek remeg a keze, nem akartam egy szuriért hülyének nézetni magam az ügyeleten, így magam álltam neki.

Egyszer el is ájultam, de onnantól már volt gond.

Aztán jöttek lombikok... az első napokban minden szúrás előtt 1 percig győztem magam, meg tudom csinálni.

Ráadásul mikor sikerült a lombik, túlstimu miatt Clexane-t kellett szúrnom 7 hetes terhes koromig. 🙄

Szóval ehhez képest a vérvétel semmiség.

febr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
*onnantól nem volt gond
febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Hidd el, ez lesz a legkevesebb gondod
febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem akarom bagatellizálni a fóbiádat, de ahogy mások is írták, a tűszúrás lesz az égadta világon a legkisebb problémád a terhesség és szülés során.
febr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Igaz, hogy fóbiának nem nevezném, de én attól vagyok rosszul, ha az eremet piszkálják. Nem is kell tűvel, eleg ha csak úgy ütöm vagy nyomom meg mondjuk a kézfejem, hogy az eret is éri, hát van néhány pillanat, míg azt érzem, hogy mindjárt összeesek, úgy írtózom attól az érzéstől.

Ettől függetlenül a kórházban napokig volt a branül a kézfejemben, és meg se kottyant, először azon agyaltam, hogy vajon sikerül-e megszülni a babát, vagy megcsászároznak, utána meg azon, hogy el kell látnom valahogy, hiába nincs semmi tapasztalatom... :)

A repülő rovaroktól viszont ténylegesen fóbiám van, de mióta a kisfiam nem hagyhatom ott egy katica martalékául, azóta én sem menekülök fejvesztve, ha felém száll egy, szóval le lehet küzdeni mindent, csak akarni kell 😀

febr. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én attól vagyok rosszul, hogy meztelenül lássanak, de nem csak szégyenlős vagyok, hanem hányingerem és pánikrohamom van a gondolattól is. De minden vizsgálatra sikerült összekaparnom magam, és sokkal kevésbé viselt meg bármelyik, mint egy sima rákszűrés. A szülésnél meg valóban ez volt a legkisebb bajom. Eszembe sem jutott a dolog, két hányás közt a földön térdelve vetkőztem le, rá 20 percre kint volt a baba. :) A babájáért (és ha muszáj) elég sok mindent kibír az ember.
febr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem a tűt, de kibírtam. Az jobban megviselt és rosszabbúl voltam amikor a lányomtól vettek vért. Életed során most pár darabbal több vagy kevesebb tűszúrás.
febr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!