Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok és folyton...

Terhes vagyok és folyton hányok,4 hónaposan miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok,4 hónapos terhes vagyok és sajnos nagyon sokszor vagyok rosszul, tehát nagyon sokat hányok. Tudni kell hogy a gyermek apja csak péntek szombat vasárnap van itthon a munkahelye miatt, viszont akkor nem vagyok rosszul. Szerintetek van összefüggés a kettő között hogy ha apuka itthon van nem vagyok rosszul azonban ha nincs folyton? Válaszotokat előre is köszönöm

febr. 5. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit eszel, amikor nincs otthon?
febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges.


Vegyél citromot, amikor hányingered van, vágj ketté egy citromot és azt nyalogasd, elmúlik tőle a hányingered. Nekem bevált.

febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Reszelt gyömbér is jó (beáztatva, elég csak a vizét inni)
febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En végighánytam a terhességet. Kéthetente volt 2 nap szünet, amikor nem hánytam. Nem tudom van-e összefüggés a párod otthonléte és a nem hányás között, de nekem is voltak benne szünetek.
febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem ez a terhesség ekkori szakszában még "normálisnak" mondható.

Egyébként a lelki dolgok és a stressz nagyon sok mindenre kihat. Nem vagy ideges amikor apuka nincs otthon? Vagy tudatalatt rápörögsz a dolgokra.

Egyébként lelkileg is lehet jót tesz, amikor ott van melletted. Kitartást.

febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 15 hetes vagyok és én is átlagban napi 1x hányok és szinte állandóan hányingerem van.

Hetente 1-2 nap van amikor kicsit jobban vagyok és nincs hányás, ha szerencsém van hányingerem sincs.

De aztán kezdődik minden elölről... Én annyit vettem észre, hogy ha lelkileg kicsit is nem vagyok jól, akkor a tünetek rosszabbak, de nem a lelki állapotom a tünetek okozója.

Viszont minden terhesség más.

Én már kezdek beletörődni, hogy a terhességem végig maradnak a rosszullétek, ez van, a baba jól és ez a legfontosabb, valahogy túlélem. :D

febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!