Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leírnátok mit tapasztaltatok? :)

Leírnátok mit tapasztaltatok? :)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem várt előtt 1 nappal vagyok, babát szeretnénk. Bár tudom, nagyon korán, de tegnapelőtt és tegnap kíváncsiságból csináltam egy Facelle tesztet. (Igen, a korai tesztelés miatt félbevágtam, ne kövezzetek meg érte.)

A tegnapelőttin időn túl jelent meg egy halvány vonal amit persze nem veszek figyelembe. A tegnapin azonban időn belül megjelent egy második halvány vonal, ami száradás után is látszik.

Tesztelni holnap vagy azután tervezek még. Az volna a kérdésem más így járt így? Lett belőle baba?

Volt valami tünetetek ami más volt mint addig?

Őszintén, a melleim mindig fájnak peteérést követően, azonban most jobban, és sokszor “égve” fájnak. A hasam is szúrkál 3 napja, bár lehet a menzeszt jelzi. Ami viszont pms tünet szokott lenni és most nincs, az a kívánósság és falási rohamok, most napok étvágytalan vagyok..

Csatolom a teszt képét, az első akkor készült, a második száradás után. Válaszaitokat ezúton is köszönöm! 🤗



febr. 6. 14:25
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
febr. 6. 14:26
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A kép alapján ez teljesen negatív bár pocsék a képminőség
febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Mindkettő egyértelműen negatív.

(Nagyon halkan, zárójelben kérdezem, ha egy párszáz ft-os tesztet inkább félbevágsz, mint hogy kettőt vegyél, biztos, hogy fel vagy készülve egy gyerekre? Irgalmatlan pénzeket emésztenek fel.)

febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én drukkolok, de képen tényleg negatívnak tűnik, ráadásul kicsit el is ázott.
febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem a pénz hiánya miatt, hanem a nem várt előtti teszt eredménye miatt vágtam csak félbe, sajnos a kíváncsiság nagy úr :) Viszont értelmetlennek tartom menzesz előtt több ezer ft-ot elkölteni vagy vagy alapon. Nyilván tisztában vagyok a gyermeknevelés anyagi költségeivel, mert van már egy nevelt fiam, aki velünk él.
febr. 6. 14:38
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez negatív.
febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
eleve értelmetlen menzesz elött tesztelni :(
febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, ezen én mindent látok, csak második vonalat nem.
febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az eszem tudja, hogy felesleges, mert ettől még megjöhet. A kép nem adja át, élőben jobban kivehető, sajnos elég rossz minőségű a kamerám. Leginkább viszont tapasztalatokra lennék kíváncsi, kinek mi vagy mi nem volt tünet. :)
febr. 6. 14:54
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem látom sajnos, de ezek eléggé el vannak ázva, az megzavarhatja az egyértelmű leolvasást. Nem tudom hogy csináltad, de próbálj valamibe pisilni, és úgy belemártani annyi ideig, amit a teszt ír, ha esetleg nem úgy csináltad.


Off: Én nem tudok ilyen egyenesen vágni. :D

febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!