Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy gdm-el csak...

Normális, hogy gdm-el csak belgyógyászhoz küldött az orvosom?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy diabetológiára kell vele menni, de az orvosom szerint első körben belgyógyászat, majd ők mondják meg hogyan tovább. Nem értek hozzá, de szerintem ez egy felesleges plusz kör, mert ott úgy sem tudnak segíteni, plusz félek, hogy könnyebben mondják azt, hogy befektetnek kórházba (sok ilyet is olvastam). 9,4 lett a terheléses cukrom, örültem volna, ha a dokim komolyabban veszi, de csak legyintett rá. Szerintetek keressek egy magándokit vagy tényleg elég a belgyógyászat, és hátha ők tovább küldenek?
febr. 7. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A diabetológia a belgyógyászat része. Van, ahol nincs külön diabetológia, hanem a belgyógyászaton belül foglalkoznak vele. Ez kb ugyanaz, mint a sebészet meg a proktológia. Gondolom az orvosod képben van a helyi viszonyokkal, azért mondta a belgyógyászatot.
febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a belgyógyászaton ugyanaz az orvos rendel, aki a gdm-es kismamák diabetológusa is.
febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!