Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor múlt el a mellfájdalmatok?

Mikor múlt el a mellfájdalmatok?

Figyelt kérdés

Nekem a fáradtságon kívül nem volt terhes tünetem. Minimálisan fájt a mellem, meg egy időszakban viszketett. Most viszont már semmi. Nem nőtt duplájára, mint másoknak, se semmi. Nem tudok nem arra gondolni, hogy elhalt babám. Semmi jele terhességnek😢

12 hetes lennék.



febr. 7. 10:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez teljesen normális. Én 15 hetes voltam amikor megtudtam hogy kismama vagyok mert nem volt rendszeres menszeszem. A mellfeszülés a 35 hét körül tért vissza. Ma 15 hónapos nagylány.
febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ne stresszelj emiatt, nekem is elmúlt úgy a 8.hétre, azóta abszolút semmi tünetem, de a babának nincs baja. Az egyik barátnőmnek pl.nem is fájt a melle, neki olyan tünetei voltak, amik meg nekem nem. Ez még nem jelenti azt, hogy bármi gond van, nem szabad paramaminak lenni, mert így nagyon hosszú lesz ez a 9.hónap.
febr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ma azért megpróbálom rávenni a dokit, hogy hallgasson rá, de lehet, hogy csak elküld melegebb éghajlatra. Nagyon parázom ☹️
febr. 7. 10:54
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha 12 hetes vagy, akkor mindjárt itt a genetikai uh, addig bírd ki. Miért halt volna el?
febr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Csak az 1.trimeszterre terveztem paramamaságot, mert a dokik annyira belém nyomták, hogy olyankor még kétesélyes, majd utana biztosabb lesz. Tudom, utána is lehet baj, bármikor, de attól nem félek. De már 3 hete nem tudom, hogy terhes vagyok, vagy csak azt hiszem, hogy terhes vagyok. Nem akarok így menni genetikaira.
febr. 7. 10:58
 6/29 A kérdező kommentje:
#4! Pont ez az, hogy nem ott akarom megtudni egy idegentől egy nagyobb összegért, ha nincs már.
febr. 7. 10:59
 7/29 anonim ***** válasza:
63%
Mintha az előző kérdésedben azt mondtad volna, hogy megnyugodtál és mindneki idióta, aki pszichológust javasolt….
febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
7-8 hetesen múlt el a fáradtság, meg a mellfájdalom. Utána a 19-20. hétig nem éreztem semmit! Nem nőtt a pocakom, nem volt tényleg semmilyen tünetem. Aztán elkezdett rugdosni a kislegény, és rengeteget jártam pisilni. A terhességem végén is ugyanazokat a nadrágokat hordtam, mint előtte, 74-gyel kezdtem, 83-mal mentem szülni (182 cm magas vagyok) mikor bementem a kórházba, megkérdezték mit akarok? mondom elfolyt a magzatvizem, úgyhogy gondolom szülni fogok :D Erre nem győztek elnézést kérni, mert kb. fél idősnek néztek..
febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

#7! Tanulj meg olvasni. Az előző kérdésben azt mondtam, hogy az az az idióta, aki csak rosszindulatú válaszokat tud adni és jósolgatni a következő hónapokra, amiknek semmi alapja.

Illetve, hogy némileg valóban megnyugodtam, de teljesen csak akkor fogok, ha a genetikai előtt kimondja egy ORVOS, hogy van szívhangja a gyereknek.

Meg hogy ezer éve járok pszichológushoz, nem igazán veszi komolyan, mert neki a 3.trimeszterben halt el a gyereke. Erre az 1 hétre meg nem fogok másik pszichológust keresni. (Ezt nem mondtam, most mondom.)

febr. 7. 11:15
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

Ne haragudj de ennyire parazni az már nem normális.

Két egészséges és egy elhalt terhességem volt, de ennyire nem voltam bekattanva, hogy a testemet figyeltem minden pillanatban.

Adj hálát az égnek, hogy nincsenek rosszulleteid..

Amúgy a mell nem mindenkinek dagad duplájára.

febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!