Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség,reflux vagy mindkettő?

Terhesség,reflux vagy mindkettő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azoktól szeretnék kérdezni akik hasonló helyzetben már voltak. 4 éve szedek fogamzáagátlót,2 éve vagyok refluxos. Aki refluxos tudja mivel jár,hol kiújul(émelygés,hányinger,hasfájás,bélmozgás stbstb.) hol elmúlik.

Október 1.jén voltam utóljára partnerrel. Azóta túl vagyok 5 menstruáción. Téli szünetben 1 hétig rosszul szedtem a fogamzásgátlót dec.31-én kellett volna megjönnie de csak barna vérzés volt,hol elmúlt,hol megvolt a barnázás,de január 28.án megjött ahogyan kellett teljesen normális volt,olyan volt amilyennek kellett,addig tartott míg kellett,természetesen a fogamzásgátlót azóta is szedem rendszeresen. Most viszont 2 hete már hogy megint refluxos tüneteim vannak,annyi változással, hogy mintha rugdosna egy baba bent. Van egy 9 éves kisfiam.

Ez inkább erős bélmozgás a reflux miatt,vagy esetleg lehet terhesség és azért újult ki a reflux? 3 negatív tesztem volt. Október óta semmilyen terhességi tünetet nem észleltem.Szerdán megyek laborra terhességi esélyt is kért a dokim,nőgyogyihoz csak március elejére kaptam időpontot.



#terhesség #Terhesség refluxal
febr. 10. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lennel mar terhes?
febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Október óta nem szexeltél és szerinted terhes vagy? 4 hónapos babát nagyon nehéz nem észre venni..
febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ne már...
febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A decemberi fogamzásgátlót hogy rosszul szedted, annak semmi köze ahhoz, hogy te októberban voltál valakivel együtt.

Azóta vannak negatív tesztjeid, volt vérzésed, akkor hogy lennél terhes?

febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Már vagy tízszer kiírtad ugyanezt!
febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Teszt?
febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7 minek csinálna?

Októberban szexelt utoljára, azóta vannak negatív tesztjeid nem is egy, ráadásul volt vérzése is...

febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyi csoda...
febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Istenbarma....
febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!