Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Arthat a xanax ha bevettem es...

Arthat a xanax ha bevettem es meg nemtudtam h terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elegge agodom most, mert egyuttlet utan kb egy hetre ra bevettem estere egy xanaxot, es kb xanax utan egy hetre ra kellett megjonni a menzesznek. Tesztet akkor csinaltam, mikor kesett a menzeszem 4 napot.


Megprobalom kb a datumokat leirni: 19.1. egyuttlet, 26.1. Xanax, 1.2. Megkellett jonni a menzesznek......


Csinalhatott valami zurzavart szerintetek a fejlodesben?



febr. 15. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még be sem volt ágyazódva.
febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Addigra még be sem ágyazódott, ha van is valami baja, nem amiatt az egy szem gyógyszer miatt. De jó lenne, ha mostmár tudnád nélkülözni.
febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Epp olvasom czeizel dokitol:


Vagyis az első hónapban semmifajta rendellenesség nem alakulhat ki. Tehát például ezt borzasztóan meg kéne tanítani az embereknek, hogy a kimaradt havi vérzés előtt semmifajta külső ártalom nem tud rendellenességet okozni. Tudniillik azért sajnos a várandósságok nagy része az nem tervezett. Tehát a nő arról jön rá, hogy várandós, hogy kimaradt a havi vérzés. Akkor elkezd gondolkozni, hogy Jézus Mária múlt héten volt a férjem szülinapja, hogy berúgtunk, ilyen gyógyszert szedtem, olyan betegségem van, elmegy a körzeti orvosához, és azt mondja Jézus Mária, hát a legérzékenyebb első hónapban, na hát. Pedig az első hónapban semmifajta fejlődési rendellenesség nem alakulhat ki.


Most mar nyugodt vagyok.

febr. 15. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért az első hónapban sem érdemes csernobili látogatást tenni.


Viszont egy szem gyógyszertől gyakorlatilag soha nincs baj. (Kivéve hardcore citotoxikus gyógyszer vagy abortusz tabletta.)

febr. 16. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
30%

4


En csernobilban szulettem a reaktorban, makk egeszseges vagyok.

febr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5

Tudjuk, és miközben két kézzel legépelted ezt a sort, a másik kettővel kevergetted a tűzhelyen a húslevest :D

febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!