Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezert onthetett el rozsaszin...

Ezert onthetett el rozsaszin folyas terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, annyira merges vagyok magamra, h arra nincs szo. Sztem ez demencia... De leirom. Tegnapelott kaptam utrogestant szajon at, mert kicsit barnaztam a multheten. Tegnapelott reggel es delben vettem be. Aztan kint voltunk, este total fardatan elfelejtettem. Masnao ugy szinten, reggel is es delben is. Na majd elontott egy olyan rozsaszin folyas, h rogton bevettem. De egesz nao folyt belolem, es a progeszteron hatasara medig gyengult. Estere mar teljesen szinte, itt ott barna folt elobukknat pisiles utan a papiron. Ma meg mar szinte teljesen oke. Nem felejtettem el es mar nemis fogom. Ilyen hulyet. Szerintetek ez miatt lehetett ez? Vagy vetelek?

febr. 18. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet attól. De a progi hiány okozhat vetélést is, szóval egyikből következhet a másik. Állíts be a telefonodon emlékeztetőt vagy bármit, de ilyet soha többet ne csinálj, pláne ne többször egymás után, ha akarod azt a gyereket.

Én nagyon szétszórt vagyok, de erre nagyon figyeltem. Összesen 2x fordult elő, hogy nem voltam benne biztos, hogy bevettem-e már és bevettem még egyet. Most kell leépítenem. Illetve már kellett volna, csak nem merek túl gyorsan haladni.

febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:( ez borzaszto felelotlenseg a reszemrol. En ezt nemertem. Nagyon felek
febr. 18. 11:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha csökken, akkor valószínűleg segített, de ha parázol, inkább menj be ügyeletre, nézesd meg, hogy megnyugodj.

#1

febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat a hozzászólásomért, de nem értem, ha fontos neked a terhesség, hogy lehet ezt elfelejteni, főleg ha problémád van és az sem biztos, hogy megmarad a terhességed. Nekem napi 3-at kellett szednem a terhesség 20. hetéig és egyszer sem felejtettem el egy szemet sem pedig nekem is volt terhesség alatt feledékenységem. Ha ennyite szétszórt vagy, felnőtt ember vagy...állíts be a telefonodon emlékeztetőt.
febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem ellenkezem, teljesen igazad van. Egy idiota vagyok. Mar be allitottam.
febr. 18. 11:36
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

4. Én alapvetően azt sem értem, hogy lehet elfelejteni bármilyen gyógyszert bevenni. Hát nem akarok jobban lenni? Nem tűnik fel, h szrul vagyok? Pláne ilyet... Hát már nagyanyám is felhúzta az órát, ha időre kellett gyógyszert bevennie...


Egyébként nekem is kellett utrogestant szedni, egyszer se felejtettem el, nem hogy folyamatosan, pedig annyira szét voltam csúszva agyilag, hogy a szennyes helyett a kukába dobtam a zoknimat.

febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Ha napi több szemet kell szedned akkor majd az elhagyást beszéld meg az orvossal. Meddig kell szedned pontosan és hogyan csökkentsd. Nekem a napi 3 szemet 2 hét volt elhagyni kb 5-6 napig szedtem 2 szemet aztán a továbbiakban egyet utána semmit. Ha hirtelen hagyod abba abból vérzés is lehet.
febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

#6! Azért ez más, mert "nem veszed észre, hogy rosszul vagy". Hisz nem vagy. A vérzést lehet észrevenni, nála is ez történt. Én nagyon sz@r vagyok gyógyszerekben, de erre nagyon koncentráltam, teljesen erre fókuszáltam az agyam(el is felejtettem minden mást 😂).

A Kérdező is belátta, mekkorát hibázott, fölösleges ezért bántani, mostmár biztos nem fog előfordulni. Reméljük, nem történt semmi visszafordíthatatlan.

#1

febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, frissen kaptam a gyogysuert. Aznap be is vettem, csak este es masnap felejtettem, ami miatt vereztem is. :( elhihetitek, h szenvedek is miatta, mint a kutya. :(
febr. 18. 12:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Hű,fura nekem is,de biztos van ilyen. Nekem hematómától kellett szedni,véreztem,meg hát az eszembe volt nyilván,hogy mi történik,beszedtem mindig. Mikor mész orvoshoz kérdező? Csak hogy kiderüljön,hogy biztos nem történt ezzel gond.:\
febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!