Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez vakbél lenne vagy valamit...

Ez vakbél lenne vagy valamit nyom a baba?

Figyelt kérdés
Tudom ezt nem itt kéne megkérdeznem, de csak 2 hét múlvára kaptam időpontot. Már 1 hete tart. Legtöbbször háton alszom, és iszonyatos szúró fájdalomra ébredek meg. A jobb oldalon a méhnél lejjeb fáj, tehát nem a köldök résznél, hanem hogy is mondjam ott jobb oldalon nagyon lent. Nagyon rossz érzés erre kellni. Aztán felülők az ágyba vagy átfordulok az egyik oldalamra és elmúlik. De azt mondta barátnőm vakbél gyanús.
febr. 22. 20:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy 17+3 napos vagyok, ha ez számít valamit.
febr. 22. 21:02
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Elvileg hanyatt nem jó feküdni terhesen.Ha vakbél volna a fájdalom nem múlna el, éreznéd azután is hogy felültél
febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindhárom terhességnél így volt. És soha nem volt vakbelem. Valamit elnyom a baba, ha hanyatt fekszel. Amúgy sem a legjobb hanyatt feküdni, persze ha álmodban fordulsz nem tudsz mit tenni, de ha lehet inkább oldalt aludj.
febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy hete aszalnád a vakbélgyulladásod, akkor nem csak néha fájna, nem ott lent szúrna és nem múlna el arra, hogy megfordulsz az ágyban.

Ez baromira nem vakbélgyulladás.

febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha vakbélgyulladásod lenne, nem kérdezősködnél itt :) Nem írtad hány hetes terhes vagy... vmi ideget nyom több mint valószínű a baba... Vakbélgyulladásnál nem fog elmúlni a fájdalom attól, hogy átfordulsz... De ha félsz ettől, ne időpontot kérj, hanem menj be a sürgősségire.. Ha a doki erre gyanakodna az elmondásod lapján, nem 2 hét múlva adott volna időpontot..
febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megnyugodtam kicsit. Csak hát még pici hogy ennyire erősen eltudjon nyomni valamit, de nekem is az jutott először eszembe. Remélem ma este nem jelentkezik.
febr. 22. 21:12
 7/12 A kérdező kommentje:
A doki is kizárta ezt, mert hogy bal oldalon kezdődik meg lázzal jár. Viszont említette a sérvet.
febr. 22. 21:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vakbél. Van hőemelekésed? Magas láz akkor van általában, ha már szövődményes. Illetve terhesség alatt a méh feljebb nyomja a vakbelet és akkor már nem ott fáj mint normál esetben (gyomorszájból indul a csipőlapát fele a fájdalom).

Persze menj el dokihoz, de szerintem a háton alvással lesz gond. A masodik trimeszter közepe feletől már eleve nem ajánlják a háton fekvést, mert a méh meg a baba súlya nyomja az ereket. Lehet van aki nem érzi vagy nincs rosszul, én ha véletlen úgy fordultam álmomba felébredtem, hogy rosszul vagyok. Azért gobdolom, hogy nálad is ez van mert az oldalra fordulással elmúlt. Apukámnak kivették a vakbelét. Neki mikor begyulladt akárhogy feküdt fájt.

febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha vakbelgyulladasod lenne egy hete, mar az intenziven fekudnel , ( jobb esetben ). :)
febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, meg gondolom akkor egész nap érezném ha az lenne. Akkor a háton alvással lesz a gond. Köszönöm.
febr. 22. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!