Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tölcséresedés elmúlhat?

Tölcséresedés elmúlhat?

Figyelt kérdés

Az orvosom azt mondta 12-mm-es tölcséresedésem van . 23 hetes vagyok . Most jelenleg kórházban fekszek, szigorú ágy nyugalomban. Ez az érték volt akinek csökkent esetleg? Vagy ez csak rosszabodhat?

Tudom,hogy az orvostól kell kérdezni, de tapasztalatokra lennék kíváncsi,hogy ki meddig viselte ki így a várandóságát?



febr. 28. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud elmúlni, de stagnálhat. Arabin pesszárium felhelyezése nem került szóba?
febr. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De nekem elmult. 23 hetesen ment el a nyakdugom,az osszes, a mehnyak egy ures cso volt. Volt egy mehszaj polipom es az szakadt ki. Akkor kezdett a belso mehszaj nyilni. 26 hetesen volt nagyon durva tolcser kepzodes. Befektettek. A kisfiam ferde harantban fekudt az nyomta.10 nap utan hazamehettem de fekves volt,csak pisilni furdeni keltem fel. 34.heten ujra befeketett a doki, meg mindig volt tolcser. Azt mondta amig nem fordul be fejjel elore haza se mehetek. Hat bomboltem. Egy reggel arra keltem,h vmi baromira nyom huz lent,menni is alig birtam. Befordult a baba. Masnap uh es elment a tolcser. Feszitette a rossz fekves. Teljesen visszazarodott a belso mehszaj is. 41.heten csaszaroztak,meg akkir is maradt volna bent.:) a sokat latott foorvos is csak nezett, 100%ra extrem koraszulest josoltak. Nekem a pesszarium nem merult fel, a kulso mehszaj vegig zart volt. Jah es 34.hetig vereztem is, az is akkor mult el,mikor visszazartam ,tobb cm lett a mehnyak es visszaepult a nyakdugo is. :) kitartast! Remelem neked is szerencsed lesz!
febr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De jo ilyet olvasni :)))) ez szuper!
febr. 29. 15:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!