Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatti szextilalom...

Terhesseg alatti szextilalom mellett hogyan elkerülhető az orgazmus?

Figyelt kérdés
Tudom, furcsa a kérdés, de sajnos ez van. Amíg ébren vagyok, addig nincs gond, de ha elalszok, nem tudom szabályozni. A terhesség előtt is voltak hasonló "szép álmaim", de a terhességeim alatt ezek megsokszorozódnak. Most pedig eltiltott a doki a szextől (ismeretlen eredetű vérzés, keményedés). Fogalmam sincs, hogy mit tudnék tenni azon túl, hogy nem alszom.
márc. 3. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel tényleg nem tudsz mit kezden. Nekem pl. sosem voltak ilyen álmaim előtte, de akkor, mikor el voltam tiltva, 2x is erre riadtam fel.

Gondom szerencsére nem lett belőle.

márc. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni.
márc. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem feltétlen az orgazmustól vagy eltiltva inkább a behatolástól (fertőzésveszély) és magától a szex mechanikai súrlódással és mozgással járó részétől…
márc. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
3# az orgazmus méhösszehúzódàst okoz. Nem véletlen csak a behatolás tilos bizonyos esetekben.
márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
#4, és mégis hogyan lehet elkerülni az alvás közbeni spontán orgazmust????
márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
5# mondtam,hogy el lehet ? Nyilván sehogy. Nyugodj le.
márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
4-es vagyok. Egy nem szó kimaradt. De gondolom lehetett érteni. Bizonyos esetekben nem csak a behatolás tilos. Ezt szerettem volna írni. Nyilvánvaló, hogy az alvás közbeni spontán orgazmus ellen nem lehet tenni.
márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nekem is volt ilyen párszor. Szerencsére nem lett baj.
márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
4. Sehol se írtam, hogy csak az lenne tilos. Azt írtam, hogy nem feltétlen kizárólagosan az orgazmustól van eltiltva. Nyugodj le.
márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*hogyan kerülhető el
márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!