Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematóma ürülése milyen...

Hematóma ürülése milyen vérrel jár, meddig tarthat?

Figyelt kérdés

6 hetesen állapítottak meg hematómát, egyik nap elöntött a friss piros vér, másnap láttak egy nagy hematómát. Azóta barnáztam pár napig, mejd semmi. Kb. másfél hete újra barnázom, az elmúlt két napban szabályosan folyt belőlem, ha felálltam. Nem darabos, inkább vizes.

Ez az ürülés? Meddig tarthat még? Jövő keddre van időpontom UH-ra. Egy hete voltam 8 hetes, a magzat 23mm, a hematóma 25x9mm volt akkor.



márc. 6. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a fakadáskor ürült, de akkor nagyon, meg mikor 1.5 napra rá távozott maga a hematóma, az járt egy kis barnázással. A kettő között és utána nem volt semmi.
márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém kb 5 héten keresztül ürült, hol kisebbb, hol nagyobb mennyiségben, végig sötétbarna színű vèrrel, de minden nap. Volt olyan nap is, hogy alig volt valami, volt amikor egyenesen folyt belőlem (főleg mikor éjszaka kimentem a mosdóba). Nincs rá szabály meddig ürül, végül távozik vagy felszívódik-e.
márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is kb 5 hétig ürült. Volt minden ezalatt igazából,ráadásul nekem a hasam is feszült,görcsölgetett. Volt,hogy ömlött,amikor kiderült. Utána rendes vér napokig. Volt,hogy 1 hétig semmi,0. Utána barnázgatás az is minden mennyiségben,hol folyt,hol csak törléskor egy maszat. Majd megindult több részletbe egybe a hematóma,na akkor volt szerintem a legrosszabb,akkor minden árnyalat,azokban a napokban volt piros vér is újra. Ezután újra barna még vagy 1-2 hétig naponta,és utána eltűnt,megszűnt. Hál istennek. Akikkel beszélgettem ezalatt,hát tényleg kb bármi lehet és sokáig ürülhet is,sajnos. Nekem az első körbe ráadásul akkora volt mint a magzat és mellette volt,hozzáért a méhlepény széléhez. Később már "csak" a méhszáj felett volt,de az is nagy volt. Most már 10 hete semmi,lekopogom.
márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!