Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Hematómáról amelyik nem...

A Hematómáról amelyik nem vérzik hova szívódik fel ? Vagy mi lesz vele ?

Figyelt kérdés

Volt 2 napig pecsételő vérzésem de azóta semmi. Aznap be mentünk az ügyeletre, azt mondták vér van bent. Mi történik ott a vérrel ?

Bocsi ha buta kérdés de nagyon kivancsi vagyok és aggódom.



márc. 9. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felszívódik.
márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt mondták, csak igazan értem hogy "hova "vagy hogyan ?
márc. 9. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is csak laikus vagyok, de úgy képzelem el, úgy működik, mint a pattanás. Ha nem fakad ki, egyszer csak visszahúzódik, és nincs már ott.

Ha meg kinyomod, akkor jön a tartalma, aztán az üres pati is begyógyul.

Nekem a hematómám speciel vérezve kiürült, aztán maga a hematóma is levált, mert kijött belőlem.

márc. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :)
márc. 9. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Az meg attól függ, mióta tart az "azóta semmi". Nekem simán voltak 1-másfél hetes szünetek, aztán ürült újra.

Egyszer azt mondták szervült, nem várható belőle semmi, de van máshol más valami, ami lehet, abból ürült alvadt vér. Na, alvadt vérrel nem találkoztam, de ugyanúgy pecsételtem onnan, ahonnan már nem várható semmi. A genetikain rákérdeztem (akkor már 4 hete nem volt vérzés), nyomát se látták, se szervülten, se sehogy.

márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!