Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apró, kiálló anyajegyek...

Apró, kiálló anyajegyek megjelenése?

Figyelt kérdés
Az utolsó trimeszterben vettem észre, hogy vagy 5 ilyen nagyon apró, szemmel szinte nem is látható, de kiálló anyajegyem lett. Mindig azt hiszem, hogy apró pattanások és le szeretném kaparni, aztán észbekapok.
márc. 10. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Normális, nekem az első trimeszterben rengeteg lett, főleg a nyakamon és a mellkasomon, úgyhogy szaladtam is orvoshoz. De azt mondták, hormonális, elmúlni nyilván nem fognak, de később le lehet szedetni.
márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elmúltak! Pedig nagyon pöttyös lettem! Nyakon, hason, mellkason. Nekem is azt mondta a bőrgyógyász, hogy nem múlik el, de zsírral lehet kenni, hogy lejöjjön, aztán majd ő lekapargatja valami kanállal. Szerencsére nekem nem volt érkezésem erre szülés után, úgyhogy egyszer csak észrevettem, hogy szinte teljesen eltűntek. Nyilván neki érdeke volt, hogy rohanjak vissza hozzá leszedetni őket csillió forintokért… :(

Amúgy ez nem anyajegy, hanem valami más kinövés, ún. “ seborrhoeas verruca”.

márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elmúltak! Sok volt, főleg a nyakamon, dekoltázson. A nagyobbak maradtak minimális méretben. Csak érezni, látni nem lehet.
márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!