Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahangon állandóan csak a...

Ultrahangon állandóan csak a hátát mutatja?

Figyelt kérdés
13 hetes várandós vagyok, eddig az összes UH vizsgálaton mindig csak a háta látszódott, hiába próbáltuk, hogy pozit váltson semmi.:D Keze lába jár minden rendben a mérések alapján, de azoktól érdeklődnék, akik hasonló cipőben jártak és már megszületett a csöppség, hogy születés után is ilyen kis zárkózott introvertált maradt ?

márc. 14. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ugye te is tudod hogy nem vagy normális???
márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze, hogy tudtam, de ez most hogy jön ide? :D Amúgy meg nem kell szétszedni első gyerek... még ilyenkor javában mennek a konspirációk, majd a tesónál már gyakorlottabb leszek :D

Mindenesetre egy kicsit megnyugtattál hogy akkor ebben nem kell összefüggéseket keresni én látom ebben a jószándékot <3

márc. 14. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál véletlenül, hogy a gyereknek 2 háta van? Egyik elől, másik hátul.


Na kb ennyire baromság, amit te kérdeztél.

márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Neharagudj de első gyereknél se ment el a józan eszem!
márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk en ilyen babonarol meg nem hallottam, de az en kisfiam a fejet belenyomta a mehlepenybe+ meg a kezevel is takarta, szoval rettenet remiszto 4d-s kepek keszultek rola vegig, nem mozdult onnan sose.

De eszembe se jutott azt gondolni, hogy ufo fejjel es arccal fog megszuletni :D

Nem is lett igy.

Viszont az az egy nalunk tenyleg bejott, amivel mondjuk halalra remisztett az egesz terhesseg alatt, hogy keveset mozgott, nem volt egyaltalan annyira aktiv magzat, tobbszor megjartam a korhazat is emiatt. Vegul kint is ilyen lett, nagyon nyugodt termeszetu, jo alvo mar babakent is, de egyebkent teljesen egeszseges, minden rendben van vele.

márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végre az utolsó válaszoló értette mire irányul a kérdésem! Igen pontosan erre voltam kíváncsi, hogy a magzati jellegzetességek mennyire mutatkoztak meg a baba vérmérsékletében :) És még véletlenül sem arra voltam kíváncsi hogy ugyanolyan elmosódott képpel jött - e a világra a gyerek vagy a mozgása olyan "pixeles" maradt - e mint mint az UH-n xD
márc. 14. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az embrió, magzat "viselkedéséből" nem lehet következtetni a későbbi viselkedésére, teljesen más a benti közeg.
márc. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!