Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az új párom kisterhessége...

Az új párom kisterhessége miatt ne lássam a lányom a vírusos időszakban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy közel 10 éves kislány elvált apukája vagyok. Új párom kisterhes, és ragaszkodik hozzá, hogy amíg tart a vírusos időszak, addig ne hozzam el a lányom még akkor se, ha nincs semmi tünete (megbeszéltem a lányommal, ha beteg, akkor nem hozom el) miközben a két fiának még betegen is az anyjukkal kell legyenek.

A lányom minden héten nagyon várja, hogy velem/velünk legyen..


Kérlek lehetőség szerint elsősorban olyanok válaszoljanak, akik hasonló szituációban vannak/voltak, vagy legalább van gyerekük...

Köszönöm előre is a válaszokat!



márc. 15. 09:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
11%

Mi az, hogy kisterhes ? Ugy erted korai terhesseg ? Pont, hogy az elejen veszelyes elkapni barmit is, ebben igaza van, megertem, hogy fel.

Beszeljetek meg, ha elmulik a veszelyes idoszak, utana elhozod, ez olyan 13-14. het utan, bar ha iskolaba jar a lany, ott is barmit elkaphat, igy eleg irrelevans, de meglehet erteni egy terhes not is.

márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
17%

Elso vagyok, bocsi felreertettem, azt hittem a lany anyja terhes.

De igy is minden valos amit irtam, szerintem egyezzetek ki a 12. Het utan 🙂

Gyerekek tényleg olyan dolgokat hordozhatnak ami veszélyes hogy terhesen az elején.

márc. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
96%
Ha a saját gyereke lenne akkor is kitiltaná a lakásból? Vagy nem engedné iskolába? A lányod pont ugyanannyira a gyereked mint amelyik az ő hasában van még, menjen ő máshova addig ha fél a betegségektől ne téged tiltson el a gyerekedtől.
márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
98%

Meg kell beszélni, hogy érted, hogy fél, hogy beteg lesz, de a saját gyerekeitől is beteg lehet, nem csak a lányodtól.

Tudta, hogy van gyereked és, hogy az életed része.

márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
22%
Egyrészt jogos, ugye pl a lepkehimlőtől el is vetélhet. Viszont az a baj hogy a 2 saját gyereke is hazaviheti
márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
97%
Egy ilyen nőnek csináltál gyereket? Inkább a lányod kellett volna hogy az első helyen legyen.
márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
94%
1. és ha a saját gyereke lenne, ő addig költözzön el? Ezt te se gondolod komolyan. Meg akkor addig gondolom anyuka se lép ki a lakásból meg apuka se járjon dolgozni.
márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
Kiegészítem, 5 hetes terhes az új párom és igen, azt tudom, hogy veszélyes elkapni bármit is.
márc. 15. 09:29
 9/63 anonim ***** válasza:
98%
Itt csak egy kulcskifejezés van: hogy a lányod. A lanyodtól (aki nem is beteg) elkapja, a sajátjától nem. Ne engedj neki, később mégjobban el fog szakítani a gyerekedtől. 5 hetes, istenem...és már ekkora ügyet ver belőle. Tarts kordában az asszonyt, mert el fog szakítani a gyerekedtől.
márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%
Atyám... Az utcára se mer kimenni?
márc. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!