Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy szereljem le anyósomat ?

Hogy szereljem le anyósomat ?

Figyelt kérdés

16 hetes terhes vagyok de állandóan a hasamat akarja taperolni. Nincs is nagy pocakon még és rosszul vagyok ettől a fogdosási mániától, a saját férjem is megkérdezi hogy jöhet e éppen "babázni" (simogatja a pocakom és beszél a babához)

Kértem az anyósomat hogy hagyja ezt abba mert nem esik jól, de csak legyint és 5 perc múlva megint furakodik. Mit tegyek? Mondtam a férjemnek is, ő mellettem áll de hiába beszél az anyjának.


E mellett rakerdezett a baba nevére is, elmondtuk neki, két neve lesz a babáknak és erre a válasza: az *első név* jó is lesz, és kb a második keresztnevét úgy vette mintha nem is létezne mert neki nem tetszik.


Én nem akarom ilyen légkörben tölteni a várandósságom további részét.


Köszi előre is a tippeket.


márc. 15. 16:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Kati neni , nem szeretem ha a hasamhoz nyúlnak, ne tessék csinálni.


A névvel így jártál, sosem lesz olyan név, ami mindnekinek tetszik, plusz úgyis az első néven fogjátok szólítani.

márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Náluk laktok?

Mert én ritkítanám a találkozásokat, amennyire csak lehet.

márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ha bármi zavart,frusztrált,akkor megmondtam a szemébe kerek perec. Nem kell ebből ügyet csinálni. "Nem szeretném a továbbiakban a hassimogatást,nem szeretem,köszönöm". Később rosszabb lesz,ha ráhagyod...
márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod,hogy ne nyúljon hozzád,mert nem szereted.Ezután egyszerűen nem engeded,hogy odanyúljon.Mondjuk ezt a hasfogdosást soha nem is értettem,hogy veszik rá a bátorságot,hogy tapperolják más testrészeit.Pláne,hogy nálad még csak nem is nagyon érezhetnek semmit a mozgásból sem.De ha lehetne is már érezni, akkor se lehet valakit nonstop támogatni.
márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
*tapogatni
márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
Ezért nem kell anyós nyakára szülni.
márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
6# Miért ez a szituáció csak úgy jöhet létre? vagy ti terhesen nem találkoztatok?
márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

A név szerintem nem akkora gond, gondolom ti sem úgy fogjátok hívni mindig, hogy "Emma Liliána", hadd hívja anyós úgy, ahogy akarja, főleg ha az az első neve (de az sem gáz, ha a második). Ha ilyen zakkant, annak is örülni kell, hogy nem egy önkényesen választott harmadik néven hívja 🙃

A hasfogdosásnál meg szólj rá mindig határozottan, és ne is teremts alkalmat rá, hogy tapizhasson: állj/ülj úgy, hogy ne férjen hozzá, ha közeledik akkor fordulj el stb., plusz hordj kenguruzsebes bő pulcsit, ha találkoztok, abban neki sem akkora élmény +2 réteget simizni remélhetőleg, meg ha mégis hozzádér, te se nagyon érzed :)

márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Az én anyósom ugyanez volt, állandóan fogdosni akarta a hasam, meg felhúzgálni a pólóm, hogy lássa (az akkor még lapos hasam). Én hiába mondtam, hogy hagyjon békén, volt, hogy konkrétan beszorított a falhoz, mert meg akarta puszilni, akkor azt hittem felpofozom. A sógorom ugyanígy, egyszerűen már undorodtam a közelükben lenni. Mivel ők nem fogták fel, megmondtam a férjemnek, hogy most én nem megyek át hozzájuk egy darabig, mert nekem ez sok. Ez működött egyedül. Karacsony táján a csillagokat leesküdte az égről, hogy menjek át, nem fog taperolni se ő, se más. Akkor már nagy volt a hasam. Amint kiszálltam a kocsiból, ordítani kezdett a hasamnak, hogy sziapicibabaa énvagyokamamiii. Ültem is vissza a kocsiba, mondtam, hogy megyek haza. A férjem úgy kiosztotta, mint a menzás kaját.
márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Kedves 6. válaszoló!

Nem az anyósom nyakára szülök, nem szeretném, hogy anyagilag is bármi köze legyen a gyerekhez.. ne pénzzel vegye a szeretetet.


A többieknek köszönöm. Igyekszem majd határozottan, de sajnos elég hirtelen haragú vagyok, egyszer tudok szépen szólni, aztán robbanok, főleg most. Nem sértegetni akarom csak nem akarom hogy az intim szférámba bemásszon.

márc. 15. 17:11
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!