Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztek valamit a frontból?

Éreztek valamit a frontból?

Figyelt kérdés

Ti is megérzitek a frontokat terhesség alatt? Én este óta keményedek és nem akar elmúlni.

Ha nem keményedtek akkor mik a tüneteitek amikor front van?

28 hetes vagyok.


márc. 17. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én baromi fáradt vagyok
márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem,pedig nagyon rossz idő lett. Esik és nagyon fúj a szél.
márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A faradtsagot meg jobban elviselnem .😀

Itt sut a nap es nagyon fuj a szel.

márc. 17. 10:26
 4/9 anonim ***** válasza:
A napsutes es a szel nalunk is megvan. A szelet nem birom, rettenetesen faj a fejem tole. Szurkal a hasam, de mas bajom nincs.
márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak a hidegfrontra voltam érzékeny. Mióta terhes vagyok, mindenre. Szinte az összesnél úgy kelek, hogy szétrobban a fejem. Néha már kiakadok, mert amúgy se vagyok egy nagy gyógyszeres, de terhesen végképp nem fogok minden nap gyógyszert szedni. Remélem, idővel jobb lesz, mert még csak 18 hetes vagyok. Pár hete volt a legkritikusabb, akkor tényleg minden nap ment, most kicsit jobb.
márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok terhes,de olyan migrénem volt tegnap egész nap,hogy azt hittem meghalok.Terhesen is nagyon fejfájós voltam.🥺
márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Fáradtság, ugrál a vérnyomásom, van, hogy leesik, van, hogy lerobbantja a fejem. Fáj minden ízületem és egyszerűen akkor sem tudok fél óránál többet aludni egyszerre, ha már ájulok el a fáradtságtól. Mielőtt terhes lettem, csak a térdem fájt ilyenkor egy korábbi sérülés miatt.
márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elegge zavaroak ezek a frontok..

koszi a valaszokat🙂🙂

márc. 17. 11:34
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de a buckalakó igen és hajnalig bugizik odabent (szóval tkp én is érzem). :D
márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!