Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőnapi ajándék dadusnak...

Nőnapi ajándék dadusnak utólag, ciki odaadni 10 nappal később? Többi lent.

Figyelt kérdés
A 2 óvó néninek oda tudtuk adni, de a dadust elkerültük sajnos. Azóta eltelt 1 hét, én beteg voltam, a férjem járt az oviba a gyerekkel, de nem vállalta odaadni,így március 19-én lenne rá alkalom. Ciki így utólag? (Plusz van egy asszisztens akit kedvellek, és egy olyan óvó néni, akihez különórára járunk, őket is meg akartam ajándékozni, de velük sem sikerült találkozni, illetve betegek voltak.) (Apróságot adnánk.)

márc. 17. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze add oda, kinek lenne ciki ?
márc. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőként nőnapra soha senkinek nem adtam még virágot ezeket miért kell amugy? Ilyen kényszer vagy mi? A férjed meg miért nem vállalta? Pont hogy neki kellett volna, gondolom fiatok van és azért, neki kellene ebben példát mutatnia pont.
márc. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem, a férjed miért nem vállalta.

Ellene volt az ajándéknak?

Amúgy elég röhejes, hogy nőnapon anyuka (tehát egy nő) ad ajándékot egy másik nőnek. Ha valaki adna, akkor pont a férjednek kellett volna, de szerintem durván túlliheged az egészet.

márc. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Valóban nem én mint nő, hanem a kisfiam adja át, mert ő a "férfi" ebben a helyzetben.


(A férjem ritkán jár az oviba, így nem is ismeri igazán őket, csak ha én nem tudok menni, ezért ebbe nem akart belefolyni.) Nőnap pedig megosztó téma, de itt nem is ezt akartam kérdezni (nyilván van aki nem szereti, nem tartja).

márc. 18. 05:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul a férjed töketlen volt, nem kell szépíteni. Hiába nem ismeri őket a gyerek tudta volna kinek kell adni.

Én már ilyenkor nem adnék. A nőnap a napján van, most már szerintem gáz odaadni. Néznek is majd rád. 10 nappal később?

Még másnap esetleg elmegy, de így biztos nem erőltetném.

márc. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
elég rosszul választottál kategóriát
márc. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha az óvónők már kaptak, és a dadusnak is szántatok ajándékot, adjátok oda. Elmondanám valahogy viccesen, hogy a betegség miatt adjuk csak napokkal később.
márc. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

2021-ben a fiam az apjánál volt hétvégén nőnap előtt (akkor esett hétfőre, megnéztem), ugye mi külön vagyunk.

neki eszébe sem jutott a suliba semmit küldeni a tanárnéniknek. én kedden küldtem volna, de azt mondta a fiam (akkor 8 éves volt), hogy utólag már nem szeretne vinni, mert ciki :D

szóval ennyivel később pláne nem küldenék már :D

márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!