Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haskemènyedès mikortòl normàlis?

Haskemènyedès mikortòl normàlis?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok, tegnap este is ès ma is pàrszor kemènyedett a hasam lent. A baba mozgàsàt èrzem hetek òta, nagyon aktìv, főleg este. Lehet összefüggèsben a mozgàs a kemènyedèssel? Mikor megfogom nem nagyon kemény,de feszül.
márc. 19. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magnéziumot szedj.
márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 21 hetes vagyok és pont tegnap mondta a védőnő, hogy napi 6-8 keményedés még normális, de csak akkor ha viszonylag gyorsan el is múlik (1-2-3 perc) :) én is szoktam néha érezni, főleg mozgás közben, de el is múlik 1 percen belül. + Napi 2 magnerotot szedek.
márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is akkor kezdett keményedni, a béres magnéziumot mondták. Most 25 hetes vagyok, már a citrisiit kell szednem, veszélyeztetettként.

Ne aggódj. Nem emelsz esetleg sokat? Érdemes többet pihenni, lábad felrakni.

márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Màr veszèlyeztett vagyok az elejètől, mert előtte kèt vetèlèsem volt ès ezzel a terhessèggel is vèreztem. 5 hetesen haematoma miatt, 17 hetesen meg nem tudtàk, hogy mièrt. Ùgyhogy elèg sokat vagyok àgyban, ezèrt is aggòdom,hogy ez normàlis e.
márc. 20. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jelezd az orvosnak. Nem normális, ha ilyen korán elkezdett keményedni. Görcs is van? Hogy vagy azóta?
márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltunk uh-on, minden rendben volt, csak sajnos a mèhlepèny nagyon alul tapadt meg. Azòta is nèha èrzem, hogy kemènyebb, de mindig akkor mikor a baba nyomkodja magàt valamelyik oldalra. Teljesen zàrt vagyok amùgy.
márc. 26. 01:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!