Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszín folyás? Orvos?

Rózsaszín folyás? Orvos?

Figyelt kérdés
Ötödik hétben vagyok. Orvosnál még nem voltam, jövő hétre van időpontom. Ma négy óra körül a wc papíron láttam törléskor nagyon picit rózsaszín folyást, azóta egyelőre semmi. Ilyenkor azonnal menni kell orvoshoz, vagy ha nincs változás, holnap reggel menjek? Fájdalmam nincs. Első terhességem (ha egyáltalán lesz belőle valami).
márc. 20. 18:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
17%
Hívd fel az orvost, jelezd neki. Korai terhesség, simán lehet a beágyazódás miatt. Nekem is volt a mostani terhesség elején.
márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
74%

Hogy lenne már beagyazodas mikor az ötödik hétben van?!

Menj be az ügyeletre, fognak adni progeszteront.

márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
8%

Ja, hát persze, nyilván te itt okosabb vagy, mint az orvos, aki nekem ugyanerre a tünetre ezt a választ adta :D

Progeszteron akkor kell, ha véres folyása van. Ez nem az..

márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
92%

Progeszteron akkor kell, ha véres folyása van. Ez nem az..


Te nagyokos. Szerinted mitől rózsaszín?!

márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
19%

Ugye megvan, hogy a vér az piros?

Rózsaszín attól lesz, hogy elhalt hámsejt van benne, hormonok miatt túlképződő nyák, stb.

Te hol voltál biológia órán meg felvilágosításon?

márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
91%

Te nagyon suta. A rózsaszín folyás az kisebb mennyiségű vér + hüvely váladék=rózsaszín.

De nekem végülis tök mindegy, tőlem megvárhatja amíg olyan erős nem lesz, hogy nem csak rózsaszín lesz hanem elénk színtiszta piros. Az ő gyereke, nem az enyém.

márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
7%
Ez az, feleslegesen idegesíts csak egy 5 hetes kismamát, mert neked az a fixa ideád, hogy vérzése van… A funkcionális anatómiát meg nyugodtan hagyd figyelmen kívül az orvosokkal együtt.
márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
93%

Szia! Nekem is volt az első 7 hétben kb 3szor, sosem erősödött. Kaptam progipótlást. Mindenképp beszélj az orvosoddal. Sok sikert!

14 hkm

márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem idea, de akkor legyen az.

Google is a barátod.


“ Amennyiben a folyás színe barna, rózsaszín vagy piros, ez annak a jele, hogy vért tartalmaz. Ez leggyakrabban a méhből eredő vérzést jelez. Ennek hátterében számos ok felmerül, mint például a hormonális rendszer betegségei, kismedencei gyulladásos folyamatok, myoma, terhességi kórállapotok, stb.2017”

márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Azon kívül hogy ti itt bizonygatjátok a saját igazatokat, esetleg még valaki?
márc. 20. 19:56
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!