Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15-16hetesen kinek mekkora...

15-16hetesen kinek mekkora volt a babája? Mindenhol 70-80grammot ír az internet, az én babám 15 hét 2 naposan 120g az orvos szerint. Nem sok ez? 🥺

Figyelt kérdés

márc. 22. 07:20
 1/9 anonim válasza:
100%
Nekem sajnos 16+5 nél meg kellet szakitani a terhsséget akkor volt a babám 160 g úgyhogy szerintem nem sok. Ez ideális súly
márc. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hol mindenhol?


Ma töltöttem a 16 hetet, Preghello app szerint 140 g a baba. (Nekem doki eddig súlyt nem mondott)

márc. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha az internetre beírom ott mindenhol azt írja hogy 15 hétre 60-70g.

De akkor megnyugodtam. Köszönöm

1es nagyon sajnálom a kisbabádat. :(

márc. 22. 08:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3, nem mindegy, hogy 15 hetes magzati vagy 15 hetes terhességi kor. Itthon terhességi kor alapján tartják nyilván a várandósokat, de a legtöbb ilyen leírás meg magzati korra vonatkozik, és azért ilyenkor a két hét külünbség bizony ennyit jelent.
márc. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12-13 hetesen volt kb 80 gr az elsőnél és másodiknál is. Szerintem is ideális a 120,sőt. De ezek becsült súlyok kérdező egyébként, illetve itt már eltérően is fejlődnek,mivel bekerül a genetika is a képbe és nem mindenkinek ugyanazok a szülei. Lehet 120-at mér de +- eltérés is lehet oda-vissza,ezt mindig elmondják nálunk.
márc. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok. Az csak az átlag. Lehet több is, meg kevesebb is. Neked nagyobb, mint az átlag. Később majd sokkal kisebb mértékben fog a baba eltérni az átlagtól.
márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a “súlymérések” csak becsült értékek az uh alapján. 1-2 mm eltérés hatalmas különbséget kelent. Nekem pl sosem mondtak súlyt, egyedül a 30. Heti ultrahangon.
márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a tömeg mérésével ne foglalkozz. Elvileg hosszak alapján becsüli a gép. Ehhez képest nekem az első genetikain biometriai adatok alapján 12+5-nek mondták. Azt se értettem, miért, mert a CRL szerint volt a legkisebb, de aszerint is 12+6. Az összes többi 12+6 és 13+2 között volt. 13hetesre 15-20grammot írt. Az én leletemen 69g volt🤦🏽‍♀️Fogalmam sincs, hogy jött ki, mert ugye a hossz se indokolta.
márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Halalosan mindegy most mekkora a magzat sulya, ne csinalj ott problemat, ahol nincs :D

A lenyeg az, hogy az orvos szerint rendben van-e.

márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!