Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a pasim a mellemre élvezett...

Ha a pasim a mellemre élvezett, de utána mindjárt letörölte, attól nem leszek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap este voltunk először együtt. Mindkettőnknek ez volt az első. Használtunk óvszert, és mielőtt elment, kivette belőlem, levette a gumit és a mellemre élvezett. Ígyis teherbe eshetek?

márc. 22. 15:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem szoktam ilyen válaszokat írni, de szerintem aki ennyit nem tud, az lehet jobb, ha nem él szexuális életet. Hány évesek vagytok? Ahhoz, hogy teherbe ess, a spermának a hüvelyedbe kell kerülnie, a melled még csak közel sincs hozzá…
márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszem el, hogy ennyi felelősségérzet nincs benned! Mindegy, keress fel egy nőgyógyászt.
márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
83%
Fú, ez nagyon komoly dolog! Ne kockáztass! Én a helyedben megkérdezném a szüleidet!
márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is fénykép kéne hol is volt pontosan a sperma, így nem lehet megmondani.
márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
De
márc. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha elég alaposan belenyomkodta, mert úgy átjuthat a bőrön.
márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Ok Pistike
márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Mondom a megoldást, jól figyelj! Kimész holnap délután a város/falu főterére, és fél lábon ugrálva kiabálod 5 percig, hogy "Spermák, távozzatok belőlem!" Garantáltan meglesz az eredménye.
márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Úgy érted, mellen keresztül? Nem valószínű 😂
márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem mindenképp menj el egy nőgyógyászhoz, biztosat csak ő tud mondani.
márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!