Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 mm-es méhnyálkahártyát...

Izaa kérdése:

7 mm-es méhnyálkahártyát állapított meg a doki ez normális így a 26. ciklus napon? Vagy lehet baba lesz a dologban?

Figyelt kérdés

márc. 27. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebből semmi nem utal arra hogy terhes lennél. A 7 mm elég kevés egy terhességhet, 10 mm fölötti érték ideális az embrió beágyazódásához.


Kívánom hogy baba legyen a dologban ha ezt szeretnéd!

márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből semmit sem lehet következtetni.
márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

26. ciklusnapon nekem már pozitív lett a teszt. mondjuk nekem 26 napos ciklusaim vannak

de ha neked még visszavan több nap a menstruációdig akkor egy doki sem fogja tudni megmondani, hogy baba lesz-e vagy csak megjön. pozitív teszt után 1 héttel már TALÁN láthat valami, de inkább 2 héttel később érdemes legkorábban menni

márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még kevés is. Beágyazódáshoz kell 8mm. Azt nem értem, miért merült fel terhesség? Terhesség nélkül is menstruáció előtt legvastagabb az endometrium, mivel addig nő és a menstruációval válik le.
márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy normális, baba mentes átlagos ciklusban ez normális, terhességhez viszont elég kevés.

Nekem 28. napon, jól látható második csík mellett 8 mm volt, csak utólag tudtam meg, hogy az nagyon határeset (szerencsére, különben biztos még idegesebb lettem volna 😀).

Hány naposak a ciklusaid? A doki mit mondott rá?

márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!