Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvíz vizsgálat kötelező?

A magzatvíz vizsgálat kötelező?

Figyelt kérdés
El lehet utasítani? 35 évesen fogok szülni ha ez számít, egészséges terhesség.
ápr. 2. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem kötelező.

Egészséges terhességnél egyáltalán nem is indokolt.

ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy. Semmi nem kötelező. Ha meg beteg gyereket is megtartanál, akkor teljesen fölösleges is.
ápr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Minden ilyesmi csak ajánlott, ha bármi gyanúok felmerül, így el sem kell utasítani, hisz csak egy lehetőség, amivel élhetsz.

Azt megkérdezhetem, hogy egészséges terhesség esetén ez egyáltalán miért merült fel benned?


(36 évesen szültem, még csak szóba sem jött ilyesmi, sem az állami terhesgondozáson, sem a magándokimnál.)

ápr. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

39 évesen szűltem fel se merült.tény hogy csináltattam prena tesztet. Mivel negatív lett így nem kellett tovább menni!36 fölőtt talán egy genetikai tanácsadás és egy szív uh ot ajánlanak erősen.

Ezeket is kihagytam mert genetikus volt az ultrahangos es magamyarország egyik legfjobb orvosa égy a szívét is 98%ra momdta hogy tökeletes.

ápr. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező. Sőt, 37 év alatt a genetikai tanácsadás sem.
ápr. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármit el lehet utasítani.
ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sose csináltak nekem...
ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!