Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon korán látszik a terhess...

Nagyon korán látszik a terhesség a hasamon?

Figyelt kérdés
Első babánkat várom, még csak a 12. héten járok és alul már elég domború a hasam egész nap. Nem korai? Félreértés ne essék, nem baj, hogy látszik, csak mindenhol azt olvastam, hogy első gyereknél jóval később kezd el látszani, hogy nem sima jóllakástól van. Terhesség előtt sportoltam, súlyom átlagos volt.
ápr. 9. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is szépen domborodott már ennyi idősen. 49 kilóval kezdtem a terhességet, nekem se a kövérségtől volt.
ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Nekem első terhességnél 16.hét körül kezdett látszani,most 2. terhességnél már 11.héten látszódik
ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

12. héten vagyok és nekem is látszik már alul. Vannak nadràgok, amik kényelmetlenek, főleg a gombos farmer.

Pont aznap álltam mérlegre reggel, amikor este a tesztet csináltam. 52 kg-val kezdtem, most is annyi vagyok. Szóval bár korainak tartottam eddig, de a számok alapján valóban kezd látszani. 😄

ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első baba és most kezdem a 13. hetet, pár napja már mi is látjuk, hogy domborodik a hasam alja és olyan kezdetlegesen kismamás alakja van :) Idegeneknek még olyan, mintha csak elengedtem volna magam és pár kilót felszedtem volna a hasamra pedig 55 kilóval kezdtem a várandósságot és ma már 49,8 voltam reggel szóval abszolút nem hízás miatti pocakról van szó.
ápr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!