Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire erős mellfàjdalom...

Mennyire erős mellfàjdalom szàmìt még normàlisnak?

Figyelt kérdés

23 hetes vagyok. A 14.hètig nehezek, èrzèkenyek voltak a melleim.


Ma èjjel viszont arra ébredtem,hogy a bal mellem nagyon fàj, nehèz. Szültem màr ès arra tudom ezt a fàjdalmat hasonlìtani mikor szülès utàni napokban beindult a tejem ( nekem brutàl fájdalmas volt). A hònaljam akkor be is volt duzzadva, most az nincs ès nem èrzem a mirigyeim se duzzadtabbnak.

A terhessèg vègèn lehet nem ijednèk meg ettől ennyire, de 23 hetesen nem tudom ez mennyire normàlis. Valaki tapasztalt ennyire erős fàjdalmat?



ápr. 14. 06:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztmondták hogy bármikor elmúlhat, visszatérhet a mellfájdalom, és az sem.törvényszerű hogy a 2 mell egyszerre "fejlődik". Nekem pl az eleje óta fájnak, nehezek, csomósak, a mellbimbóm a duplájára van duzzadva, védőnő szerint ez is normális.
ápr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem főleg akkor fáj, ha nincs alátámasztva semmivel, szóval ha nem is melltartót, de egy toppot mindig hordanom kell. 😖 ahogy leveszem, olyan érzés mintha le akarna szakadni. Mivel alapból kicsit lógósabb a mellem, így aztán főleg fájdalmas. 🥲
ápr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 azt èn is èszrevettem pàr napja, hogy a mellbimbòim meg vannak duzzadva. Köszi a vàlaszt, nem voltam biztos, hogy lehet egyoldali, meg ennyire erős.


#2 most èn is vettem fel sportmelltartòt, előtte kicsit borogattam, meg a takaròt alàpakoltam mèg tartàsnak ( legalàbb amìg àgyban vagyok, az tartja). Eddig nem gondoltam, hogy kell, de fogok venni jövő hèten terhes melltartòt.

ápr. 14. 07:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 21 hetes vagyok, de már a 80/C helyett 90/D-t kellett vennem. 🥲 nem tudom mi lesz a végére. Én az a baj a sport melltartókat nem szeretem. Nekem kell a merevítő, anélkül nem érzem jól magam 😅
ápr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 nekem csak egy kosàrmèretet nőtt eddig. Neked is fàj,vagy csak nagyobbak?
ápr. 14. 07:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fáj. Leakar szakadni. Úgy a 12 hét körül elmúlt egy két hétre, meg is örültem neki, de azóta folyamatosa . Én nekem is főleg a jobb oldali. Nagyobb is, csomósabb is, duzzadtabb is. A mellbimbóm keményebb is azon az oldalon. Annyit mondtak rá, majd biztosan az lesz a dominánsabb mell szoptatáskor. Mivel első gyermekem lesz, így összehasonlítási alapom nincs.
ápr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsò,köszi. Pont ugyanìgy vagyok. :(
ápr. 14. 07:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Emiatt nem aggódok. :) biztosan még fog többet is változni a mellem mire meglesz a baba, és utána is. ;) szerintem ez miatt nem kell izgulni. Ha nagyon zavar, kérj nőgyógyásztól beutalót egy mell uh-ra, és akkor megnyugszol higy rendben vagy. 😊 bár tényleg a melleim az egyetlenek ami miatt nem aggódom ebben az állapotban. Pedig aki nálam hipochonderebb az hazudik. 😅😁
ápr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 a mèrete engem se zavar, meg az is okè, hogy vàltozik. De ma hajnal òta tènyleg elviselhetetlenül fàj. Most egy 10 perce meg is van durvàn egy ponton kemènyedve. Lehet begyulladt egy mirigy? Vagy nem gyulladt, csak megduzzadt ès azèrt fàj ennyire? :(
ápr. 14. 08:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy kis langyossal borogatni, óvatosan masszírozni, hátha segítene rajta. Ha nem leszel lázas meg ilyenek akkor magyon nagy baj nincs szerintem. Max ha nem lesz jobb, holnap jelezd orvosnak. :)
ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!