Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhes vagyok, beágyazó...

6hetes terhes vagyok, beágyazódást elősegitő hüvelytablettát kaptam, mennyi az esélye hogy elvetélek? Az orvosom nem mondta konkrétan de jobb ha nem szexelek igaz? és az orgazmus veszélyes lehet ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

hát attól függ, miért kaptad a gyógyszert?

véreztél, görcsöltél, korábbi vetélés miatt?

2010. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha vérzés, plána, ha görcs is volt, a sex, orgazmus egyértelműen tilos. Ha a baba egészséges, és csak hormonpótlásra volt szükséged, akkor meg fog maradni. Nekem mindkét terhességem megmaradt így.
2010. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem volt vérzés görcs csak alsótáji kis hasfájás!pihenni nem tudok 18hos a babám!valószinü ezért kaptam nehogy baj legyen
2010. okt. 27. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes ez az "ORGAZMUS TILOS" dolog.Két hetet adok,és olyan orgazmusaid lesznek álmaidban,hogy erre fogsz felkellni,ezt nem lehet megakadályozni.Szerintem emiatt nem fog elmenni a baba,de én nem szexelnék,és próbálnám a direkt orgazmust is kerülni amennyire lehet,bár tapasztalatom szerint lehetetlen.
2010. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
AZ utolsónak nagyon igaza van az orgazmussal kapcsolatban. :) 2.vagyok, és tényleg előjön álomban az orgazmus, csak nem akartam írni. :D
2010. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szenvedtem tőle,mert nekem nem az volt,hogy huh,de jó,orgazmusom volt álmomban,hanem inkább:még,még,még...:) azt kívántam bár csak elvándorolt volna a libidóm melegebb éghajlatra a kritikus hetekben,és szinte irigyeltem AKKOR azokat akik meg egyáltalán nem kívánták a szexet terhesség alatt.
2010. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 12 hetes terhes vagyok,én progeszteron tartalmú tablettát kaptam,mert sajnos az első babám 8 hetesen elment.Nekem segített.jah,és nekem tilos volt a szex a mai napig.De azért szerintem kérdezz rá a dokidra!
2010. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!