Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a rozsaszin...

Mi lehet ez a rozsaszin nyalkas cucc torlesnel? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Ket vetelesen vagyok tul, a legutobbi januarban tortent. Most ujra probalkozunk a teherbeesessel, de ebben a honapban mar ugy vagyok vele, hogy nem figyelem az ovum (nem tesztelek hozza, nem nezem a nyalkam stb), hanem egyutt vagyunk, amikor jol esik, hagy jojjon a gyerek, amikor akar. Legutobb egy hete voltunk egyutt es ma keso delelott ota fura, tompa nyomas van a mehemben. A menzeszig meg van egy hetem (legalabb, talan kicsivel tobb). Ez a fura erzes nem faj egyaltalan, talan picit kellemetlenebb feszuleskent irnam le, es nem is folyamatosan van, hanem csak neha-neha, par percig. Ezenkivul ketszer pisiles utan eszrevettem a wc papiron pici, barnas-rozsaszines kicsit nyalkas kitorolt dolgokat. (Bocsi a megfogalmazasert, de maskepp nem tudom szemleltetni.) Annyit tudok, hogy az elozo vetelesem is hasonloan kezdodott, de akkor mar a 6. hetben voltam 3 halvany pozitiv teszttel a hatam mogott. Fogalmam sincs hanyadik dpo, de van barkinek otlete, hogy mi lehet ez?
ápr. 17. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Második babám így kezdte, beágyazódási vérzés lehetett. Először azt hittem hormonzavar, mert korábban sokszor vereztem akkor is mikor nem kellett volna. Barnás csík volt 3 napig, aztán elmúlt.

De lehet neked nem az, ha volt már vetélésed, akkor már csak ezért se éld bele magad..

Egyébként az megvan hogy miért nent el kétszer is? Vagy ezt nem vizsgálják? (Bocsánat ha ez esetleg bántó, csak nekem ez lenne a logikus)

ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De igen, jo esellyel ki fogjak vizsgalni. Jovo het csutortokon van idopontom a meddosegi klinikan. :)
ápr. 18. 07:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!