Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok tegnap óta valami fura érzés tölt el nem tudom megfogalmazni de mintha valami felelmet éreznék annyira aggódok azon, hogy valami gond van a babával és nem tudom, hogy ez mi lehet vagy, hogy normális - e 16hkm
ápr. 20. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a genetikai UH előtt vagy, és elkezdtél azon szorongani, hogy mi van, ha ezen fedeznek fel valami problémát.
ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy csak most. Én az elejétől fogva így vagyok, pedig a lelkem mélyén biztos vagyok benne, hogy vele semmi gond nem lesz. (Volt már vetélésem.)

Lehet, most tudatosult benned, hogy már egészen emberi. Méretre is, formára is. Nem egy értelmezhetetlen sejtszerű valami. Így jobban fájna elveszíteni. Esetleg már érezted megmozdulni is? Az is ok lehet.

Gondolj arra, hogy bár mindig lehet baj, de ilyenkor már nagyon kicsi az esélye a korai hetekhez képest. Ha azt túléltétek, miért pont most lenne baj? A 2.genetikain is kisebb eséllyel lehet gond, mint az elsőn. Ha van is, sokkal valószínűbb, hogy kezelhető.

Én vettem egy dopplert, amit már használni is tudok. Ha indokolatlanul rám tör a para és épp nem mozgolódik, gyorsan ráhallgatok és megnyugszom. Ha gondolod, próbáld meg azt.

ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!