Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves anyukak,leendo anyukak,...

Kedves anyukak,leendo anyukak, tortent valakivel hasonlo?

Figyelt kérdés

19+3napos vagyok es meg mindig nem ertem el odaig hogy megcsinaljak nekem a 18hetes genetikai ultrahangot,hiaba hivogatom a klinikat, megyek fel szemelyesen nem csinalnak az eg vilagon semmit, legutobb azt mondtak nekem hogy aprilis vegen telefonaljak megint es akkor majus elejere tudnak majdcsak idopontot adni nekem

Nem gond hogy kesobb csinaljak meg az ultrahangot? Vagy ilyenkor mi van? Elso terhessegem kisse aggodom, es elegge felhuzom ezen az egeszen magam.


ápr. 21. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem csináltatod meg magánúton?
ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Menj magánba. Ha túl későn mész, nem lesz látható minden.
ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mi szamit tul kesonek?
ápr. 21. 20:50
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

De miért nem mész magánhelyre?


Egyik barátnőmmel a cukorterhelésnél csinálták ezt, későbbre kapott időpontot + mondták neki, hogy ha a közelben lakik, sétáljon haza nyugodtan a vérvételek között, nem kell ott ülnie. Mikor ennek pont az a lényege, hogy nyugalmi állapotban kell maradni, ami azt jelenti, hogy még az 1 kilométeres séta, oda-vissza sem fér bele...

ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert ha nem hatarozz semmit ez az egy het mire kapok idopontot a klinikara ahova mennem kellene alapjaraton, akkor mar kivarom azt. Viszont ha szamit, es gond lehet abbol hogy kesobb csinaljak meg akkor nyilvan elmegyek elobb maganba, bar kitudja ott is mikor tudnak vallalni..
ápr. 21. 20:54
 6/13 A kérdező kommentje:
Teljesen ketsegbe vagyok esve, a 12 hetes ultrangommal is ugyan ez volt. 13+3 kor vizsgaltak meg. De az is nagy veszekedesek kovetkezte utan mert arra sem igazan akartak adni idopontot + ott sem vettek fel a telefont..
ápr. 21. 20:55
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Magánban általában 23-24. Hétig csinálják meg. Kérdezd meg az adott helyet ahova menni szeretnèl, hogy meddig lehet. Ha kifutnál az időből, akkor keress egy magán klinikát akkor elvállalnak még.

Én első gyerekkel kereken 24. Héten voltam, most a másodikkal 20.

ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első uh teljesen jó időben volt.

A 2. a 18.es 20.het között kell elvileg lennie, ha úgy kapsz időpontot, hogy nagyon kicsusznal, menj maganba.

ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Én biztosan kérnék magánba is egy időpontot azért, hogy ha véletlen még se adnak, ne csússz ki. Alapból sokan ezt magánba szokták egyébként.
ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan szigorú időben, mint az 1. Azt hiszem 21-ig lehet. Én magánban voltam, de a legjobb doki akkor pont szabin volt, de mondtak, hogy ha ragaszkodom hozzá, mehetek a szabija után is, amikor már elmúltam volna 21hetes.

Végül 19+3-nál voltam másnál.

Elsőnél szó se volt ilyen válogatásról. Ott nagyon fontos a tarkóredő mérése, meg ilyenek miatt.

Másodiknál már nincs olyan, amit csak adott ideig lehet mérni, minél nagyobb, annál jobban látszik. Ott azért van határidő, mert, ha kiderül valami, esetleg magzatvízvételre is szükség van, kicsúszol a határidőből és meg kell tartanod akármilyen beteg.

ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!