Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bemennétek az ügyeletre?

Bemennétek az ügyeletre?

Figyelt kérdés

34+5 hetes vagyok. Kb déltől nagyon keménynek érzem a hasam, sokkal kerekebb, nagyobb mint amúgy (érzésre) Nehéz menni, ülni, csak fekve jó valamennyire. A baba sokat mozog, forgolódik az egész testével. Nem megállás nélkül, de tényleg elég sokat. Más tünetem nincs, vérnyomásom rendben volt. Puffadáshoz hasonlítanám, de félek, nehogy bajt jelezzen.


Ti mennétek ennyivel ügyeletre?


máj. 20. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a védőnő azt mondta, van egy olyan tünet is, ami egyszerűen az anyai megérzés, amikor te, mint anya, úgy érzed, valami nem oké...és hogy ilyenkor inkább menj be, nem hajtanak el, meghallgatják a szivhangjat, meg minden, max van egy felesleges korod. Én őszintén a leirasodbol nem értem, mit velsz problémának, de ha te úgy érzed, valami most más, és ez baj lehet, menj be. Vagy a másik lehetőség: hívd fel őket, mondd el ugyanezt, meg hogy miért tartod ezt furcsának, és segítenek, mi a teendo. Boldog babavarast, babazast majd :)
máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából nyugtalannak érzem a babát, és ugye, ha megváltozott valami a viselkedésében, az jelezhet valami rosszat is akár. Most percek óta csuklik is. Lehet túlaggódom...:(
máj. 20. 20:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

En 36 hetes vagyok. Nekem is ma a babam egesz nap forgolodok fesziti magat, es nekem is feszul az egesz hasam sot, olyan erzesem van mintha mindjart kiakad a jonni. Nyomja nagyon a mehszajat es teljesen lent van.

🫤

Egyszer talalta meg napkozben az eddigi helyét kb 20 percre… azota is ugyanugy feszeng.

En nem megyek be az ugyeletre, mert volt mar hasonlo erzesem es bent tartottak 3 napig a semmiert. Mert semmi nem volt.

Itthon meg van 3 gyerekem 🙂


De ha neked ilyen meg nem volt, lehet erdemes tenyleg megnezetni nehogy baj legyen. !

máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Én be mennék. Azért mennék be mert lehet a köldökzsinór rá ment a nyakára és zavarja azért forgolódik sokat. De az is lehet csak az idő miatt "nyügös" kicsit..
máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Max lesz egy felesleges korod. Es azzal se torodj, ha esetleg az ugyeleten beszolnak, sok a bunko, de a lenyeg hogy vizsgaljanak meg!
máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Keményedsz. Vennék be egy nospát és pihennék.
máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Front van, ne csodálkozz.

Nekem az egész terhesség vége a 33-34.héttől ilyen volt.

Én ennyivel biztosan nem mennék be.

máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem mennék be, de azért elképzeltem a fejüket az ügyeleten. Tünetek: kerekebbnek érzed a hasadat (?!), rúg a baba, csuklik a baba és fáradtnak érzed magad. Hát nem gondolom ezt olyan súlyosnak.
máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Ezzel tuti nem mennék ügyeletre. Lesz ez még rosszabb is. Ez a 3. terhességem. Ha baj van, akkor nem kell a gyakorin megerősítésre várni, mert egyértelmű lesz.🙂
máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem mennék be ennyi miatt.

De ha nagyon nyugtalanít, bemehetsz, nem fognak elzavarni.

máj. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!