Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hét 3 napos vagyok jelenleg....

4 hét 3 napos vagyok jelenleg. Olvastam, hogy derékfájás ilyenkor már lehet. Azonban nekem a jobb oldalon fáj a derekam, az is inkább akkor ha lehajolnék, de akkor nagyon kellemetlen húzó jellegű érzés. Normális?

Figyelt kérdés
Kicsi olyan, mintha valaki jól derékon rúgott volna és zúzódásos lenne. Előző terhességemnél volt derékfájás, erősen, de az középen volt. Nálatok előfordult ez az egyoldali?

máj. 21. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ilyen korai terhességnél még nem az az ok. Inkább meghúztad, vagy elfeküdted. Kb. egy felritkulás van a méhnyálkahártyában, még tágulni se kezdett a méhed.
máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Túlgondolod. Siman meghúztad a derekadat.
máj. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkét oldalt fájdogál a petefészkek körül.

Azt olvastam sikeres ciklusban, korai terhessegben szurkálhat, fájhat a petét kibocsátó petefészek.

Nekem mondjuk régen is gyakran fájt mindenféle vizsgálaton voltam emiatt de semmi nem derült ki, a bélrendszerrel, idegekkel, izomkotegekkel hozták összefüggésbe miután nőgyógyászatilag nem tudták mivel magyarázni. Én ettől ezért nem félek, tudom, hogy nincs semmi komoly oka. Szerintem normális amit érzel, 6 hetes vagyok nekem is van, volt az elsőnél is mindenféle derék és alhasi fájdalom

máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tavaly is volt egy terhességem, ahol az első tünetem volt, hogy leszakadt a derekam. Akkor nagyon megijedtem de a dokim megnyugtatott, hogy teljesen normális, a hormonok miatt van, amit tudok is, mert magam is olvastam. Csak akkor középen fájt. Nem húztam meg most sem. Az egyoldali fájdalom érdekelt, még azért megvan a tartás a méhen kívüli eshetősége miatt.
máj. 22. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Minél előbb menj el egy ultrahangra, hogy kiderüljön jó helyen van-e. Volt már méhen kívülid? Ha nem akkor szerintem ne is gondolj rá, feleslegesen nem érdemes idegesítened magad emiatt! Szerencsére azért nem annyira gyakori! Bár megértelek amikor nekem fajdogalt sokat régen oldalt én is azt gondoltam biztos petefészek

gyulladás, terhesen meg hogy biztos méhen kívüli a gyulladás okozta összenövések miatt. De egyik sem volt igaz! Nekem most még az előző császáros hegem is húzódik ha lehajolok, beleszur, főleg hogy jobb oldalt bennfelejtettek egy darab varratot.

máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg kórházban vagyok méhen kívüli gyanúval. :(
máj. 24. 22:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!