Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1000 feletti HCG szintnél ha...

1000 feletti HCG szintnél ha nem duplázódik 2 naponta az eredmény, az nagy baj? Méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés

Olvastam olyat hogy 1000 felett elég lehet a 72 órás duplázódás is, ez igaz? Vagy inkább méhen kívüli terhesség? Esetleg megállt a fejlődésben a baba? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?


2 nap alatt nekem csak 1800-ról 2500-ra nőtt az eredményem. Kb 5 és fél hetes terhes lehetek.



máj. 23. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom. Előtte nem nézettel? Uh.nem volt még? Ez szerintem még határeset. Lehet másnapra meg lett volna.

Nekem először 290-ről nőtt 3 nap alatt 1637-re. Utána meg 5 nap alatt az 1637-ről 14637-re. Az utolsónál véreztem először ezért ügyelet lett azon a napon. 5 hetesnek mondott akkor. De ne ijedj meg, nekem magas volt a hcg, lehet, hogy ikreknek indult.

máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Végül hány óra telt el a 2 vérvétel közt? Gondolom te vagy az, aki egyik nap délutánra, aztán a következő alkalommal meg reggelre foglalt időpontot.
máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amúgy meg:

"The beta hCG level for a successful intrauterine pregnancy should be expected to increase by at least 35% in two days [Morse and coworkers (2012)]."

máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam még korábban HCG vizsgálaton, csak az első ultrahang után küldtek el, ahol nem láttak semmi bíztatót. Igen, én tettem fel az a kérdést is. 43-44 óra telt el kb a 2 vizsgálat között.
máj. 23. 21:17
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Ezt engedd el, ebből nem lesz semmi. Lombikosként láttam elég hcg értéket.
máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha baba nem is lesz belőle, szerinted méhen kívülire utal? Ettől félek legjobban, a babában már nem nagyon merek bízni amúgy sem. :(
máj. 23. 21:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen utal rá. Simán lehet, hogy elkezdett csökkenni a hcg mert megállt a fejlődésben. A hcg nem csökken le egyik pillanatról a másikra.
máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

1200 felett 72-96 óra kell már a duplázódáshoz; 6000 felett pedig már több, mint 96 óra.


A keresőbe írd be: hcg doubling; a fényképeknél megtalálod a táblázatot.

E szerint semmi sincs veszve.

máj. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Hamis reményt keltesz…
máj. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%

Semmit nem jelent. Nem is értem, mi ez a hcg méregetős mánia.

Ha duplázódik, akkor is el lehet vetélni két nappal később, és ha nem duplázódik, akkor is lehet normális terhesség. Arról nem is beszélve, hogy extra is tud duplázni….


Egyébként hivatalosan minimum 30% emelkedés kell…

Én speciel pont múlt héten láttam olyat, akinek 1300-ról két nap múlva csak 1900 lett, és 3 héttel később teljesen tökéletes, élő, terhességi kornak megfelelő terhessége volt.


Hagyjátok már abba ezt a hcg méregetést….

máj. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!