Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisebb a babám és sokára...

Kisebb a babám és sokára kaptam új időpontot!?

Figyelt kérdés

PCOSem van, így nagy rendszertelen a havim. 30-40 nap között mozog, teljesen kiszàmíthatatlan. A ciklusom szerint 7+2 hetesen mentem az első UH-ra. Az orvos 5+5 hetesnek állapított meg. Szabályos petezsákot látott, méhen belül, szikhólyaggal, 2 mm-es embrióval, szívcsőpulzálással.

Elég nehezen tudta lemérni, hüvelyi és hasi UHval is próbálkozott. A hasin látta jobban. Elég szűkszavú volt. Én kérdeztem rá, hogy akkor látható életjelenség. Kaptam egy igent…

Majd mondta, hogy jöjjek vissza 4 hét múlva, a 10. héten. Újra megnéz, akkor már jobban látszódik a tényleges méret.

Addig még ne menjek a védőnőhöz, meg a 12. heti genetikai UH-ra se kérjek időpontot, majd a 10. heti UH után.

Azért itt nyugtalan lettem…. 😞

De bízom a babában, aki későn fogant a hosszú ciklusom miatt, de szerintetek nem olyan szörnyű helyzet, illetve ha a 10. héten kérek időpontot a 12. heti gen. UH-r, akkor kapok? Mindig azt halottam, hogy arra gyakorlatilag a “fogantatáskor” kell már kérni…

Köszönöm!


máj. 24. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Június első hetén töltöm a 12. hetet, a héten nem adtak időpontot, mert nincs meg a beosztás. Időpontot fognak adni amikor kell, nekem kövi héten kell telefonálno.. Nem nagyon tehetsz sajnos semmit, várni kell türelemmel, hogy fejlődik-e a baba. Az első hetek várakozással telnek. 50-50%
máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon aggódsz, kérj időpontot másfél-két hét múlvára magánban. Mást nem nagyon tudsz tenni.
máj. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, próbálok nem stresszelni, hiszen tudom, hogy most erre nincs semmi hatásom. Azóta már másfél hét eltelt, szóval már csak 2,5 hetet kell várni. Őszintén, valahol legmélyen minden ösztönöm azt súgja, hogy minden rendben van. 🥰

8 évet vártam a babára, most 36 éves vagyok. A borzasztó fáradtság ellenére teljesen kisimult bennem minden.

máj. 24. 11:10
 4/10 A kérdező kommentje:

2-es


Ez magán doki volt, szóval várok szépen.

máj. 24. 11:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (BP) direkt kihangsúlyózták, hogy a 12. heti UH-ra a 11. héten kérjünk időpontot.
máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor minden rendben. Nekem is furcsa volt h kapkodni kellene. Ez egy kötelező vizsgálat, amire mindenkinek biztosítani kell időpontot.

Köszönöm szépen.

máj. 24. 11:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk itt már nagyon hamar meg kell kérni rá az időpontot. Ennyire szűkszavú dokit én leváltanék egyébként. Az ember nem ezért fizet pluszba.
máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

1#


A harmadik babámat várom. Idegesebb vagyok, mint az első kettőnél. Mindegyiknél véreztem időnként (most is néha) és mindig azt hiszem elvetéltem. Genetikai uh után talán megnyugszom, addig nem is mondjuk el a tesóknak. Fiatalabb én se leszek, lehet ezért vagyok paragép. Szerintem ez a természetes, ha az ember vágyik rá.😊

máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a genetikai uh ra 13. hétre hívtak magánban mert akkor már sokkal jobban látszik minden és igaz is volt. Sok mindent megmértek.
máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A 10. heti UHn majd egyeztetek a dokival, hogy mikor menjek akkor arra a vizsgálatra, illetve szeretnénk csináltatni Prena tesztet is, mert 35 fölött már erősen ajánlott.
máj. 24. 12:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!