Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta ilyen rossz az idő...

Mióta ilyen rossz az idő másnál is többet mozog a baba a pociban?

Figyelt kérdés

Mióta elkezdődött ez a viharozás, rossz idő elkezdett nagyon sokat mozogni a babám. Feltűnően sokat, fészkelődik, rúgdos, többet is csuklik és pl most éjszaka szinte nem is tudtam tőle aludni, annyira feszítette magát és mindig azon az oldalom rugdosott amelyiket feküdtem.


Nem zavar nehogy félre értsetek valamit, csak kíváncsiság más pici is csinálja e?:D



máj. 25. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos nem ☹️ Utoljára 2 napja volt felpörögve, azóta ugyanolyan mormota, mint szokott.
máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enyem is ilyen volt, keszulj ra, hogy kint is lehet extrem fronterzekeny. Majdnem 2 evesen is egesz nap szenved esos es szeles idokben.
máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Nekem fordítva volt. Alapvetően egy nagyon aktív baba volt, rossz időben pedig egésznap bökdöstem, csokit ettem hogy adjon valamilyen életjelet magáról. Most, hogy megszületett az esős napokat ugyanúgy átaludja. :D
máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!