Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amitől legjobban félek:néha...

Amitől legjobban félek:néha még egy tampon feltétele is fájdalmas volt, hogyan leszek képes egy fél méteres,10-15 cm átmérőjű csodát kitolni? Más is agyal ilyeneken?

Figyelt kérdés
Persze tágulok...és kissé lesarkítottam a kérdést,de mégis.Nem vagyok pánikos,de attól félek,hogy majd eluralkodik rajtam a kétségbeesés..,bekattanok,vagy vmi hasonló.Mindenkinek van egy pont,amikor azt mondja vajúdás közben,hogy ezt lehetetlen végigcsinálni?34 éves vagyok,nagyon várom a babámat.Mindketten jól megnőttünk,a baba is picit nagyobb az átlagnál.Hogyan küzdöttétek le a félelmet?
2010. nov. 2. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:

csak előtte félsz amikor már ott vagy mintha nem is Te lennél. Csak csinálod, érdekes pedig az ember az elsőnél nem is tudja mit kell de jön ösztöbszerűen. Az hogy nemsokára láthatod a babád minden más érzést elnyom. Persze van egy pont amikor rohadtul fáj de akkor már minden mindegy:-)

A legfontosabb hpgy ne ezen gondolkozz, még élvezd ki ezt a kis időt!!

2010. nov. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A második gyereknél ekem is volt egy időszak, amikor azt mondtam már nem bírom ovább...Azt mondta a doki még negyed órát bírjak ki....kérdeztem, tudja, hogy mennyi fájás lesz még addig?persze hülye kérdés, hogyne tudná....

Aztán negyed órávl később meg lett a kisfiam, (aki azóta már kamasz).

A fáradság, a kimerültség mindekiből elő hozza ezt.

Ne izgulj, végig tudod csinálni, úgyesek lezstek.Ha valami gond lenne, azért van ott az orvos!

Ha látja, hogy a baba nem bír kibújni, meg fogja oldani!De ne aggódj!

Jó egészséget nektek!

2010. nov. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedvesek vagytok.Főleg éjszaka agyalok ilyeneken,mert aludni csak szakaszosan tudok 1-1 órácskát.
2010. nov. 2. 08:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a jo a szulesi fajdalomban, illetve a szulesben, hogy nem mi dontjuk el, hogy mikor lesz vege es nem kerhetunk szunetet. Hala Istennek, mert lehet, hogy akkor nekem meg az elso gyermekem is bent lenne, ugyanis a durva vajudas elso oraja utan mondtam a ferjemnek, hogy OK, ez faj, ez komolyan faj, meggondoltam magamat, varnek meg a szulessel.

Persze ez senkit sem erdekelt, ment tovabb a dolog es ket oraval kesobb mar tul is voltam rajta, megmaradtam, nem bantam meg, sot. Azota szultem meg egyszer.

De ha akkor, ott en donthetem el, hogy csinaljuk-e tovabb, akkor lehet, hogy meg mindig gyermektelen lennek.

Ebbol azt akartam kihozni, hogy ne agyalj rajta, mert a dolgok toled fuggetlenul tortenni fognak, fajni fog, de vege lesz, nem tart orokke.

A masik: nemtom ez nyugtat-e, de amiatt foleg ne aggodj, hogyha a tampon felhelyezese faj, akkor a baba kijovetele mennyire fog fajni.

Mert konkretan a huvelyed akkor a kierkezes kozben nagyon nem fog fajni, semmit sem erzel majd.

Mashol faj, a hasad faj, a mehed vajudas alatt, nem a huvelyed, utana meg a kitolas alatt olyan erosek a tolofajasok, hogy nem is erezni, hogy mi tortenik a huvelyunkben. Tenyleg nem az faj olyankor.

2010. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!